Nejžhavější informace na měsíc duben 2013 !

 
1.4. (po)  Velikonoční pondělí
2.4. (út) CEV VIANA Včela 1.AB, 3.AB, Klimatické změny 5.B  - od 8:00 do 12:00 hod.
3.4. (st) Okresní finále gymnastického trojboje - chlapci od 15:00 do 18:00 hod. (p.uč.Procházková)
   Krátká provozní porada - od 14:00 hod
4.4. (čt) Okresní finále gymnastického trojboje - chlapci od 15:00 do 18:00 hod. (p.uč.Procházková)
  Plavecká štafeta škol (Chr + I.st. 1.-3.h.; Pt + II.st. 3.-6.)
9.4. (út) Plavání II.r. - odjezd v 10:10 hod. od školy, návrat ve 12:15 hod.
10.4. (st) Plavání I.r. - odjezd v 10:20 hod. od školy, návrat ve 12:35 hod.
  Vlaštovkiáda , prezentace od 14,15; 20 ž (p.uč.Kopecký)
  Střelecká soutěž O pohár starosty města – 2ž/ třídu I.st., 3ž/třídu II.st.  14,-16,15  (p.Stehlík)
15.-19.4. Výstava GEOM
16.4. (út) Plavání II.r. - odjezd v 10:10 hod. od školy, návrat ve 12:15 hod.
  DR Most – Odysseus – 50,-Kč/ž, 3.AB, 4.B 8,05 od školy, v 10,00 zpět
  Uzavřete prosím průběžnou klasifikaci
17.4. (st)  Provozní a pedagogická rada - od 14:00 hod
22.4. (po) Informační odpoledne po rodiče žáků 17-19
  K tomuto dni odevzdejte prosím peníze za mléko na květen – 45 Kč / žák 
nebo peníze za mléčné výrobky (bobík 16,- Kč  jogurt 16,- Kč a jogurtové pití 24,- Kč)
22.-27.4.
(po-so)
ŠvP Sklárna – 3.AB, 4.AB (p.uč.Pacinová a Procházková)
22.-23.4.
(po-út)
Přijímací zkoušky na střední školy – povinné pro 4 leté maturitní obory na SŠ zřizovaných krajem
23.4. (út) Plavání II.r. - odjezd v 10:10 hod. od školy, návrat ve 12:15 hod.
24.4. (st) Botokros – sjezdovka
24.-25.4.
(st-čt)
Zápis do mateřské školy
25.4. (čt) Den budoucích povolání
24.-25.4.
(st-čt)
 Poradní sbor ředitele školy –od 14:00 hod.
27.4. (so) Stavění máje, pálení čarodějnic – před MěÚ
30.4. (út) Plavání II.r. - odjezd v 10:10 hod. od školy, návrat ve 12:15 hod.
28.-29.3.
(čt-pá)
 Velikonoční prázdniny  Ptejte se ředitele – závěry z vysvědčení od 14:00 hod.Plavání I.r. - odjezd v 7:40 hod. od školy, návrat ve 9:40 hod. Oborový den