Nejžhavější informace na měsíc listopad 2013 !

 
1.11. (pá) Plavání IV.r. – odjezd v 10:00 od školy, návrat zpět po 12:15 hod.
4.11. (po)  Provozní porada   od 14:00 hod.
6.11. (st) LOGIK – 6 žáků 9.r.; Most - 1.-4. hodina (p.uč.Brandtová )
  Plavání III.roč. – odjezd v 10:50 od školy, návrat zpět po 13:10 hod.
7.11. (čt)  Adolf Dudek – ilustrátor   30,-Kč od 9:00 hod 5.r. a od 10:30 hod. 6.r.
8.11. (pá) Photodienst –  od 8:00 hod.
  Dokončení plakátů do projektu Krušné hory – domov můj
  Plavání IV.r. – odjezd v 10:00 od školy, návrat zpět po 12:15 hod.
  Haloweenské spaní ve ŠD -  I.AB ( p.uč.Císařovská, Šudomová a  Vopatová )
11.11. (po)  NESETRK  od 14:00 hod.
  Oblastní kolo florbal ml. a st.dívky – Koldům - celý den (p.uč.Procházková)
12.11. (út) Oblastní kolo florbal ml. a st.chlapci – Koldům - celý den (p.uč.Půža)
  Lampionový průvod od 17:00 hod. od bočního vchodu školu
  Plavání II.roč. – odjezd v 9:10 od školy, návrat zpět po 11:15 hod. (p.uč.Gallová a Chrzová)
   Pyžamový den
13.11. (st) Místní kolo Ligy škol – šprtec – ŠK
14.11. (čt) Planetárium Most „Slunce, Měsíc, Země“ – 5.AB od 8:00 – 11:45
                                                                    (p.uč. Blažková a Procházková)
15.11. (pá)  Uzavření průběžné klasifikace za 1.čtvrtletí
 17.11. (so)  Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
18.11. (po)  Pedagogická rada za 1.čtvrtleltí   - od 14:00 hod.
19.11. (út) Plavání II.roč. – odjezd v 9:10 od školy, návrat zpět po 11:15 hod.
20.11. (st)  Projekt KAR-POR - Návštěva SŠS Palachova Most  – (20ž) (p.uč.Petrmichl a Kunkelová)
  Minivolejbal 1.+3.r. - Koldům´od 8:00 do cca 14:00 hod.(p.uč.Chrzová)
  Florbal turnaj – hala
   Přednáška jaderná energie  – vybraných 30 žáků z II.st. (p.uč.Petrmichl)
   Informační odpoledne  od 17:00 do 19:00 hod.– I.st. dle rozpisu
21.11. (čt) K tomuto dni odevzdejte prosím peníze za mléko na prosinec – 30 Kč / žák = 6 ks
nebo peníze za mléčné výrobky (bobík 15,- Kč = 3 ks,  jogurt 12,- Kč = 3 ks
a jogurtové pití 18,- Kč = 3 ks)
  Dny techniky a chemie – Educhem – 9.r. , 5. a 6.vyuč.hod. (p.uč.Brandtová)
 22.11. (pá) Vyhodnocení Krušné hory – domov můj od 11:00 hod.
 23.11. (so) Turnaj ping-pong - tělocvična od 9:00 hod.
 26.11. (po) Plavání II.roč. – odjezd v 9:10 od školy, návrat zpět po 11:15 hod.
 27.11. (út) Projekt KAR-POR úpravna vody Meziboří –  cca 30 žáků od 9:00 do 11:00 hod
                                                                     (p.uč.Chrzová, Kopecký, Peška)
  Minivolejbal 4. + 5.r. - Koldům od 8:00 do 14:00 hod. (p.uč.Procházková)
 28.11. (st)  Oborový den
   Poradní sbor ředitele školy  od 14:00 hod.
   Schůzku rodičů vycházejících žáků se zástupci SŠ od 17:00 hod. v aule (p.uč.Kopecký)
 29.11. (čt)  Exkurze VUHU Most –IX.r. - 1.-4.(5. hod)  (p.uč.Brandtová)