Nejžhavější informace na měsíc duben 2015 !

 
1.4. (st) Velikonoční turnaj tříd ve šprtci – ŠD od 8:00 do 13:00 hod.
  Aprílové vyučování - bez učebnic - 2.AB
2.-3.4.  Velikonoční prázdniny
7.-10.4. Sluníčkový den – 15.řočník charitativní sbírky
8.4. (st) Okresní kolo matematické olympiády  - (7 žáků z II.st.) - celý den (p.uč.Brandtová)
  Malá kopaná - celý den (p.uč.Půža)
  Střelecká soutěž O pohár starosty města Meziboří - od 14:00 do 16:30 hod. (p.Stehlík)
8.-9.4. (st-čt) Projekt Sedmikráska – výjezd na Klíny 3.B - 20 žáků - (p.uč. Drábková a Kunkelová)
9.4. (čt) Plavání II.roč. – odjezd v 8:50 od školy, návrat po 11:00 hod. (p.uč.Vopatová a Šudomová)
  Školení - Dotkněte se inovací- (tablety) BOXED - 14:30 - 18:00 hod.
10.4. (pá) Školní florbalová liga I.+II.st.
14.4. (út) Gymnastický 3boj - dívky
15.4. (st) Gymnastický 3boj - chlapci
  Vlaštovkiáda – Schola Humanitas - od 14:30 hod - 18 žáků  (p.uč.Kopecký)
   Státní přijímací zkoušky na čtyřleté studium
16.-23.4. (čt-čt)  Výjezd Plasy – 15 žáků z VI.A+ 16 žáků ze VII.A (p.uč.Procházková a Brandtová)
16.4. (st)  Státní přijímací zkoušky na osmileté studium
  Plavání II.roč. – odjezd v 8:50 od školy, návrat po 11:00 hod. (p.uč.Vopatová a Šudomová)
16.-19.4. (čt-ne) Ukliďme Česko
20.4. (po)  Exkurze do redakce Českého rozhlasu v Ústí n. Labem  v rámci projektu Všechno v mém životě souvisí – L  + 20 žáků (p.uč.Kopecký a p.uč.Peška)
22.4. (st)  Den čepic
   Provozní porada + ped.rada  – od 14:15 hod.
   Informační odpoledne  od 17:00 do 19:00 hod.
23.4. (čt) Plavání II.roč. – odjezd v 8:50 od školy, návrat po 11:00 hod. (p.uč.Vopatová a Šudomová)
  K tomuto dni odevzdejte prosím peníze za mléko na květen  40 Kč / žák = 8 ks (neochucené 32 Kč) nebo peníze za mléčné výrobky  (bobík 20,- Kč = 4 ks,  jogurt 16,- Kč = 4 ks a jogurtové pití 28,- Kč = 4 ks)
24.4. (pá) Školní kolo Pythagoriády – 32 žáků (p.uč.Brandtová)
23.-24.4. (čt-pá)  Zápis do mateřské školy  - čtvrtek - 9-16, pátek 9-12
25.4. (so) Stavění máje, pálení čarodějnic; vystoupení roztleskávaček
27.4. (po)  Preventivní tým  – od 14:00 hod.
27.4.-1.5. (po)  ŠvP Sklárna  – II.B + IV.AB + V.A
28.4. (út) Projekt Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje – 8.A - odjezd 13:30, návrat 15:45 (p.uč.Brandtová)
29.4. (čt)  Náhradní termín informačního odpoledne  pro 6.A a 7.A od 16:00 do 18:00 hod.
30.4. (čt) Plavání II.roč. – odjezd v 8:50 od školy, návrat po 11:00 hod. (p.uč.Vopatová a Šudomová)
   Poradní sbor ředitele školy  – od 14:00 hod.