Nejžhavější informace na měsíc květen 2015 !

 
1.5. (pá)  Státní svátek - svátek práce
   Návrat zeŠvP Sklárna  – II.B + IV.AB + V.A
4.-7.5. (po-čt) Tř. výlet Hora Sv.Kateřiny III.A (p.uč.Gallová)
5.5. (út) Plavání II.roč. – náhradní termín za ŠVP - doprava MHD odjezd v 9:47 od školy, návrat po 12:37 hod. (p.uč.Vopatová a Šudomová)
  Jazyková soutěž – ZŠ PKH (8ž.) - odjezd v 11:00 hod. (p.uč.Kunkelová)
6.5. (st) BOTOKROS - sjezdovka Meziboří od 16:00 hod.
7.5. (čt) Okresní kolo McDonaldś Cup – Lomská (p.as. Schlöhoferová)
  Plavecká štafeta škol - I.st. 9-10 a II.st. 11-12 hod. (p.uč. Drábková a p.uč.Petrmichl)
8.5. (pá)  Státní svátek - Den vítězství
11.5. (po) Školení - Dotkněte se inovací- (tablety) BOXED - 14:30 - 18:00 hod.
12.5. (po) Testování 9.r. v rámci zjišťování výsledků  9.r. 1.-4.h. – Pt a 5.h. - Kp
11.-15.5. (po-pá) ŠvP Poustky – III.B (p.uč.Drábková)
13.5. (út) OK Pythagodiády 5.-8.r. SVČ Most od 8:00 hod. (p.uč.Brandtová)
   Den boje proti rakovině  - Květinový den – 10 žáků z 9.r.
  Slavnostní otevření jazykové učebny v 10:00 + školení k učebně (od 13:00 hod.)
14.5. (st) Vyhlášení soutěže STROMY + pohádka Včelí medvídci od jaro do zimy – 1.-3.r.  od 9:30 hod.
15.5. (čt) Testování 9.r. v rámci zjišťování výsledků  9.r. 1.- 4.h. – Ln a 5.h. - Br
18.5. (po) Mezibořský talent - Generální zkouška – od 8:00 - program od 17:00 hod.
19.5. (út) Projekt Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje –  exkurze TPCA  
– 13 žáků (8.-9.tříd)
20.5. (st)  Exkurze doČeského národní banky v Praze + Technické muzeum  v rámci projektu Všechno v mém životě souvisí – + 20 žáků (p.uč.Kopecký a p.uč.Peška) a 7.B (p.uč. Kunkelová a Patková)
21.5. (st)  Netradiční den – červený den
  Focení tříd –p. Žihla  od 9:00 hod.
22.5. (čt) K tomuto dni odevzdejte prosím peníze za mléko na květen  40 Kč / žák = 8 ks (neochucené 32 Kč) nebo peníze za mléčné výrobky  (bobík 20,- Kč = 4 ks,  jogurt 16,- Kč = 4 ks a jogurtové pití 28,- Kč = 4 ks)
25.5. (po)  Preventivní tým  – od 14:00 hod.
26.5. (út) Projekt Přírodovědné a technické vzdělávání Ústeckého kraje – 8.A - odjezd 13:30, návrat 15:45 (p.uč.Brandtová)
25.-29.5. (po-pá)  Třídní výlet 2.A - Tisá - (p.uč.Vopatová a Šrůmová)
28.5. (čt)  Poradní sbor ředitele školy  – od 14:00 hod.
29.5. (pá) Volba nej.zaměstnance – Zvonek
  5.ročník - protikuřácký řetěz – 1 hod. – celá škola ; TU začínají ve svých třídách
30.5.-4.6. (so-čt)  Vodácký výcvik na Vltavě  – 15 žáků 8. a 9.tříd (p.uč. Kopecký a Petrmichl)
30.5. (so)  Den dětí  - Pohádkový les
31.5. (ne) Končí školní volnočasové kroužky