user_mobilelogo

Prosinec 2012, a hlavně doba Vánoc, je čas, kdy mají lidé k sobě blíž. Je to doba nejen vánočních příprav, ale i čas, kdy myslíme více na jiné lidi. Proto se i žáci ZŠ Meziboří zúčastnili různých charitativních sbírek. Konkrétně žáci 5. A se zapojili do sbírky Sluníčkový den. Prodávali různé přívesky na klíče, pravítka a další drobnosti, a vybrali tak   2 000 Kč  ,  které byly zaslány organizaci a budou následně použity na nákup pomůcek pro invalidní děti. Poděkování proto patří nejen jim, ale i vám všem, kteří jste přispěli na dobrou věc. Díky vám je možná již dnes pro některé dítě život snazší díky novým pomůckám. Děkujeme.

Žáci 5. A a p. uč. Pavla Vopatová

2.dubna 2009 byla mezibořská škola aktérem dalšího charitativního projektu tzv. Sluníčkového dne pro opuštěné děti a pěstounské rodiny, které tyto děti přijímají z dětských domovů a ústavů sociální péče.

Prodejem odznáčků a magnetek bylo žáky 8.A 
 vybráno dohromady 
 1800 Kč.


  Myslíme, že pomoci není nikdy dost a tak touto cestou děkujeme všem, kteří sbírku organizovali a všem, kteří neváhali jiným lidem finančně vypomoci.

Sbírku pořádá nadační fond Rozum a cit, přičemž do její organizace v 58 městech České republiky se zapojí také studenti středních škol.

www.rozumacit.cz 

 

16 bannerobedy2 logo eu  vzp certifikati2 mezacek.jpglogo_kraj.png  sfzp2.jpg  sfzp.jpg englishme-logo-transparent.png