user_mobilelogo

Vážení rodiče,

v souvislosti s nástupem části žáků I.st. k prezenčními vzdělávání Vám sdělujeme, že v pondělí 12.dubna 2021 začne výuka I.A, I.B, III.A, V.A, V.B; ostatní třídy se dál vzdělávají distančně. V pondělí 19.dubna 2021 začne výuka II.A, II.B, III.B, IV.A, IV.B; ostatní třídy se dál vzdělávají distančně. Cyklus se bude měnit vždy o po týdnu až do odvolání. Všichni žáci ve škole budou na začátku vyučování v pondělí a ve čtvrtek preventivně testováni na přítomnost antigenu prostřednictvím neinvazivního testu. Testy si budou žáci provádět sami, v 1.a 2.ročníku je možná přítomnost rodiče ve škole.  

Podrobnosti k testování také na odkazu https://testovani.edu.cz/pro-rodice V případě pozitivního testu podnikne škola další kroky podle metodiky MŠMT a pokynů MZd.

Školní jídelna bude ve dnech výuky otevřena od 11:15 - 11:45 pro veřejnost (výdej pouze do jídlonosičů). Pro žáky a zaměstnance školy bude výdej obědů probíhat od 11:45 do 13:30. Pro žáky, kteří pokračují v distanční výuce budou obědy vydávány u prvního výdejního okénka (pouze do jídlonosičů), žákům vzdělávajícím se prezenčně bude k dispozici druhé výdejní okénko s možností obědvat ve školní jídelně.

 

Děkujeme za pochopení

 

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png