user_mobilelogo

Projekt Sazka Olympijsý víceboj je největší školní sportovní projekt v České republice. Je určený základním školám a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy. V loňském, pro naši školu premiérovém, roce se nám podařilo získat částku dvacet tisíc korun na sportovní vybavení školy. Zapojení žáci byli také odměněni diplomy, odznaky a především se mohli radovat z pestřejších hodin tělocviků. Letos se i díky zapojení všech tříd podařilo znovu získat velmi příjemnou odměnu. V červnovém losování odměn se na naši školu znovu usmálo štěstí a podařilo se vyhrát jeden z olympijských tréninků. Tuto skvělou šanci, zacvičit si s vrcholovým sportovcem, bude mít pouze 14 škol z celé republiky! Děkujeme všem pedagogům a žákům za skvěle odvedenou práci.

 

Odkaz na oficiální článek ZDE

 

 


 

 

 

16 bannerobedy2 logo eu  vzp certifikati2 mezacek.jpglogo_kraj.png  sfzp2.jpg  sfzp.jpg englishme-logo-transparent.png