Jedním kliknutím se každý měsíc dozvíte průběžné pořadí
3 nejlepších žáků ve třídě!

Pravidla pro přidělování bodů

Školní rok 2016/2017- vědomostní a jiné soutěže, olympiády, úspěchy a ocenění
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
30.5.2017 soutěž Život kolem nás- CEV VIANA

žáci třídy 2.A

3. místo
26.5.2017 představujeme Matěje Kavana, Jakuba Novotného a Daniela Chumchala
20.4.2017 Vlaštovkiáda
(Schola Humanitas)

Jana Lucáková, Martin Procházka, Jakub Vozdecký

1. místo
29.3.2017 Okresní kolo recitační soutěže

František Kopecký


Viktorka Fábiková


Adéla Křivánková

1. místo (kat. 1)
postup do krajského kola
čestné uznání- kontakt s divákem (kat. 1)
čestné uznání- přirozený projev (kat. 2)

22.3.2017 Krajské kolo zeměpisné olympiády

Martin Procházka

5. místo
Výsledky
únor 2017 představujeme Martina Procházku- vítěze Zeměpisné olympiády
21.2.2017 Okresní kolo zeměpisné olympiády- kategorie C

Martin Procházka
Vojtěch Vyskočil

1. místo
15. místo
Výsledky
21.2.2017 Okresní kolo zeměpisné olympiády- kategorie A

Martina Pešatová

9. místo
Výsledky
16.2.2017 Okresní kolo v anglickém jazyce- do 9. ročníků

Ondřej Koubek

12.- 13. místo
Výsledky
14.2.2017 Okresní kolo v anglickém jazyce- do 7. ročníků

Petra Bucková

7. místo
Výsledky
únor 2017 představujeme Matěje Kavana
1.2.2017 Nejúspější sportovec roku 2016

představujeme Františka Kordíka

2.místo
17.1.2017 Okresní kolo 46. dějepisné olympiády

Vojtěch Vyskočil

16.- 17.místo
14.- 15.12.2016 Litvínovský Choroš
(Schola Humanitas)
Lucáková Jana, Vozdecký Jakub, Procházka Martin 8 .místo
listopad 2016 Okresní kolo matematické souteže LOGIK

představujeme Martina Procházku

2.místo
10.10.2016 Po Evropě s úsměvem
(Meziboří)
Haushild, Procházka, Kordík, Beňo, Vitner, Koubek 1 .místo
Školní rok 2016/2017- sportovní akce
V celoroční sportovní soutěži mosteckých a litvínovských škol pro rok 2016-2017 naše škola obsadila poprvé v historii této soutěže celkové
1. místo

článek
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
2016-2017 Krušnohorský šestiboj

ZŠ a MŠ Meziboří
ZŠ s rozšířenou výukou jazyků a MŠ
ZŠ a MŠ Horní Jiřetín
SSZŠ Litvínov
ZŠ a MŠ Janov
ZŠ a MŠ Lom
ZŠ a MŠ Louka u Litvínova
ZŠ a MŠ Hamr
ZŠ a MŠ Litvínov – Ruská

1. Přespolní běh
2. Florbal
3. Vybíjená
4. Přehazovaná
5. Plavání
6. Atletika

průběžné pořadí


celkové pořadí
15.6.2017 Memoriál Milana Břacha
(Meziboří)
4x60m - ml. žákyně- Neťuková, Bartůňková, Hendlová, Košková

4x60m - ml. žáci- Radics, Marek, Horyna, Fencl

4x60m - st. žákyně- Vaňková, Barešová, Donátová, Vyskočilová

4x60m - st. žáci- Frank, Hrubý Jan, Martinák, Motl

Štafeta 10x200m– dívky- Smolová, Vaňková, Šimonová, Donátová, Košková, Maternová, Neťuková, Tomášková, Bartůňková, Chomová

Štafeta 10x400m– chlapci- Peška, Hrubý Jan, Hrubý Matěj, Haushild, Frank, Troníček, Cibuzar, Martinák, Motl, Vitner
3. místo

6. místo



3. místo


1. místo




4. místo



1. místo

Celkové umístění: podruhé v historii Břachova memoriálu 1. místo!!!
článek
20.6.2017 Výsledky bodování celoročních sportovních soutěží
1. stupeň    2. stupeň
17.5.2017 McDonald´s Cup- okresní finále
(Most)
Žáci 1. stupně
4. místo

výsledky
23.5.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu
(Ústí nad Labem)
Martinák, Motl, Peška, Troníček, Gula, Cibuzar 5. místo
11.5.2017 Finále Volejbalové ligy základních škol
(Koldům)
Nosková Tereza, Nosková Adéla, Tóthová, Maternová, Procházková, Smolová, Martinák, Procházka, Vozdecký, Drábek CELKOVĚ
2. místo

3.5.2017 Botokros
(Sjezdovka Meziboří)
všem žákům děkujeme za účast a gratulujeme ke zdárnému dokončení závodu VÝSLEDKY
5.5.2017 Okresní kolo- Pohár rozhlasu v altetice
(Most)
Žáci- Gula, Frank, Martinák, Peška, Motl, Troníček, Cibuzar

Mladší žáci- Horyna, Fencl, Chládek, Marek, Radics, Vokáč, Kvasnička

Žákyně- Vaňková, Donátová, Vyskočilová, Dvořáková, Barešová, Šimonová

Mladší žákyně- Neťuková, Bartůňková, Minárová, Hendlová, Košková, Galusová, Tomášková
1. místo
postup do krajského kola

6. místo


3. místo


4. místo

VÝSLEDKY
CELKOVĚ
26.4.2017 Okresní finále v minikopané
(Most)
Peška, Hrubý M., Hrubý J., Troníček, Čepek, Hájek, Frank, Fiala, Vokáč 1. místo
postup do krajského finále
25.4.2017 Krajské finále v odbíjené dívek
(Ústí nad Labem)
Tóthová, Nosková T., Nosková A., Smolová, Maternová, Donátová a Procházková 3. místo
25.4.2017 Plavecká štafeta ZŠ
(Litvínov)
Herink Václav, Herink František, Petrovský, Dvořák, Procházka Jakub, Čepek, Martinák, Beňo, Fiala, Flanderka, Kaprhál, Chládek, Peška, Vozdecký, Wainerová, Nesládková 4. místo
20.4.2017 Krajské kolo v odbíjené chlapců
(Ústí nad Labem)
Procházka Jakub, Peška, Vozdecký, Frank, Drábek, Troníček, Martinák 5. místo
7.4.2017 Okresní finále ve volejbalu
(Koldům)
Dívky- Tóthová, Nosková T., Nosková A., Smolová, Maternová, Donátová a Procházková

Chlapci- Procházka, Frank, Martinák, Drábek, Vozdecký, Peška, Hrubý, Troníček, Vyskočil a Vašina


1. místo

postup do krasjkého finále

1. místo
postup do krasjkého finále

ČLÁNEK
6.4.2017 Okresní kolo v odbíjené dívek
(14.ZŠ Most)
Nosková Tereza, Tothová, Maternová, Nosková Adéla, Procházková, Donátová, Smolová 1. místo
postup do krasjkého finále
6.4.2017 Okresní kolo v odbíjené chlapců
(14.ZŠ Most)
Procházka Jakub, Peška, Vašina, Vozdecký, Frank, Drábek, Vyskočil, Troníček, Hrubý Jan, Martinák 1. místo
postup do krajského finále
31.3.2017 Krušnohorský šestiboj- vybíjená
(Hamr)
Pošta, Klíma, Rus, Larson, Pekar, Zeman, Roubeček, Nosek, Hájek, Kokš, Fuňák, Chaloupková 1. místo
31.3.2017 Oblastní kolo v odbíjené dívek
(Koldům)
Nosková Tereza, Tothová, Maternová, Nosková Adéla, Procházková, Donátová, Smolová 1. místo
postup do okresního finále
31.3.2017 Oblastní kolo v odbíjené chlapců
(Koldům)
Vitner, Troníček, Beňo, Cibuzar 1. místo
postup do okresního finále
23.2.2017 Krajské finále v přehazované dívek
(Most)
Neťuková, Tomášková, Wainerová, Bočkajová, Nesládková, Galusová, Puffová, Minárová 8. místo
22.2.2017 Gymnastický trojboj chlapci
Vitner, Troníček, Beňo, Cibuzar 2. místo
výsledky
21.2.2017 Gymnastický trojboj dívky
Vaňková, Smolová, Neťuková 5. místo
výsledky
15.2.2017 Volejbalová liga
ZŠ Meziboří x ZŠ a MŠ Janov
(ZŠ Meziboří)
Procházková, Tóthová, Maternová, Nosková Adéla, Drábek, Procházka Jakub, Vozdecký, Procházka Martin 3:0
2.2.2017 Okresní finále v basketbalu starších žákyň
(Sportovní hala Most)
Maternová, Tóthová, Smolová, Nosková Adéla, Motyčková, Barešová, Minárová, Nosková Tereza, Mošničková, Donátová, Drozdová 3. místo
2.2.2017 Okresní finále v basketbalu starších žáků
(Sportovní hala Most)
Beňo, Frank, Hauschild, Peška, Vozdecký, Hrubý Matěj, Hrubý Jan, Motl, Troníček 2. místo
1.2.2017 Volejbalová liga
SSZŠ Litvínov x ZŠ Meziboří

(SSZŠ Litvínov)
Procházková, Tóthová, Nosková Tereza, Maternová, Nosková Adéla, Drábek, Procházka Jakub, Martinák 3:2
18.1.2017 Oblastní kolo v basketbalu starších žákyň
(ZŠ Ruská)
Maternová, Tóthová, Smolová, Nosková Adéla, Nosková Tereza, Barešová, Drozdová, Donátová 2. místo
postup do mosteckého finále
19.1.2017 Oblastní kolo v basketbalu základních škol
(ZŠ a MŠ Janov)
Haushild, Peška, Hrubý Jan, Beňo, Troníček, Motl, Cibuzar, Vozdecký 1. místo
postup do mosteckého finále
20.1.2017 Volejbalová liga
ZŠ Janov x ZŠ Meziboří
(ZŠ Janov)
Tóthová, Nosková Adéla, Procházková, Maternová, Nosková Tereza, Drábek, Vozdecký 0:3
16.12.2016 Vánoční turnaj v sálové kopané
(Meziboří)
Frank, Hájek, Hrubý J., Hrubý M., Peška, Chládek, Čepek, Troníček, Dvořák 2. místo
článek
15.12.2016 Místní kolo ligy škol ve šprtci
(Meziboří)
Chládek, Dvořák, Kaprhál 2. místo
postup do oblastního finále
12.12.2016 Volejbalová liga
ZŠ Meziboří x TGM Litvínov
Martinák, Procházka J., Nosková A., Nosková T., Tóthová, Procházková, Vozdecký 3:0
9.12.2016 Okresní finále ve florbale starších žáků
(Most)
Peška, Drábek, Hrubý Jan, Novotný, Troníček, Cibuzar, Martinák, Frank, Gula, Jurenka, Hájek 3.místo
9.12.2016 Okresní finále ve florbale mladších žáků
(Most)
Polanský, Dvořák, Parák, Kaprhál, Chládek, Vokáč, Vloch, Flanderka, Kozikowski, Marek 2. místo
7.12.2016 Šplhoun
(ZŠ a MŠ Ruská)
Mladší žákyně: Hendlová, Pešatová, Tomášková
Starší žákyně: Vyskočilová, Smolová, Dvořáková
Mladší žáci: Radics, Marek, Flanderka
Starší žáci: Martinák, Vitner, Gula
Tomášková- 2. místo
Vyskočilová- 1. místo
Martinák-
3. místo
5.10.2016 Krajské finále ve stolním tenisu dívek
(Litoměřice)
Vyskočilová Anna, Smolová Martina 3. místo
14.10.2016 Oblastní kolo v přehazované dívek
(Meziboří)
Bočkajová, Wainerová, Tomášková M., Bucková, Minárová L., Nosková, Galusová, Nesládková, Neťuková, Tesařová 1 .místo
5.10.2016 Okresní finále ve stolním tenisu
(Most)
Chlapci:
Peška, Vyskočil, Drábek, Fencl

Dívky
Vyskočilová, Smolová

2. místo


1. místo
27.9.2016

Okresní kolo přespolním běhu družstev
(Kostel Most)

Mladší žáci:
Kozikowski, Flanderka, Marek, Chládek, Lán B., Horyna

Mladší žákyně:
Tomášková, Minárová, Puffová, Wainerová, Bartůňková, Hendlová

Starší žáci:
Peška, Martinák, Lenhart, Hrubý M., Beňo, Vyskočil

Starší žákyně:
Dvořáková, Vaňková, Drozdová, Donátová, Mošničková, Procházková




5. místo



6. místo



3. místo



2. místo


Celkem
4. místo
z 11 škol
Školní rok 2015/2016- vědomostní a jiné soutěže, olympiády, úspěchy a ocenění
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
červen 2016 představujeme Jakuba Novotného
červen 2016 představujeme Jaromíra Gabriela
květen 2016 představujeme Jakuba Lenemajera a Ondřeje Koubka
březen 2016 představujeme Martina Dvořáka
březen 2016 Okresní kolo recitační soutěže

představujeme Adélu Křivánkovou

1.místo
(postup do krajského kola)
23.2.2016 Okresní kolo zeměpisné olympiády
(Schola Humanitas)

představujeme Vojtu Vyskočila

Šimek Jan
Nagy Tomáš
Bucková Petra
 

2.místo
(postup do krajského kola)

výsledková listina
 
22.2.2016 Školní kolo
recitační soutěže
1.stupeň

     Soutěžící a výsledky

9.-10.12. 2015 Litvínovský CHOROŠ
(Schola Humanitas)

 Petra Tóthová, Jana Lucáková,
Lucie Vaňková

33. místo
z 39 družstev
listopad 2015 představujeme Davida Klímu
 
Školní rok 2015/2016- sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
2015-2016 Krušnohorský šestiboj

článek

článek k ukončení
soutěže

ZŠ a MŠ Meziboří
 ZŠ s rozšířenou výukou
      jazyků a MŠ
 ZŠ a MŠ Horní Jiřetín
 SSZŠ Litvínov
 ZŠ a MŠ Janov
 ZŠ a MŠ Lom
ZŠ a MŠ Louka u Litvínova
 ZŠ a MŠ Hamr
 ZŠ a MŠ Litvínov – Ruská
1.přespolní běh
2. florbal
3.vybíjená (2)
4.přehazovaná

všechny výsledky

celkové pořadí 

13.5.2016 Plavecká štafeta ZŠ
(Litvínov)
Křížek, Dvořák, Šimek, Kordík, Beňo, Vozdecký, Čepek, Frank Jakub, Procházka Jakub, Petrovský, Vloch, Kaprhál, Midrlová, Stejskalová, Dvořáková, Maternová 6.místo
6.5.2016 Finále Volejbalové ligy základních škol
(Koldům)
Nosková Tereza, Nosková Adéla, Tóthová, Maternová, Procházková, Smolová, Martinák, Procházka 6.místo
20.4.2016 Malá kopaná – okresní kolo
(Most )
Uher, Tomáš, Čepek, Vybíral, Bohata, Troníček, Peška 4.místo
14.4.2016 Volejbalová liga
ZŠ Janov
x ZŠ Meziboří
(ZŠ Meziboří)
Tóthová, Klementová, Maternová, Procházková, Vozdecký, Drábek, Martinák, Smolová 3 : 2
7.4.2016 Okresní finále  v odbíjené chlapců
(14 ZŠ Most  Litvínov )
Frank Michal, Hrašna, Zamazal, Procházka Jakub, Martinák, Šimek, Vašina, Tomáš 3.místo
6.4.2016 Střelecká soutěž
O pohár starosty města Meziboří
soutěžící a výsledky
5.4.2016 Malá kopaná – oblastní kolo
(SSZŠ    Litvínov )
Frank Michal, Kupec, Uher, Hrašna, Tomáš, Frank Jakub, Čepek, Vybíral, Bohata, Troníček 1.místo
1.4.2016 Oblastní kolo v odbíjené chlapců
(SOŠ Hamr)
Frank Michal, Hrašna, Zamazal, Procházka Jakub, Martinák, Šimek, Vašina, Tomáš 1.místo
30.3.2016 Oblastní kolo v odbíjené dívek 
(SOŠ Hamr)
Vaňová, Nosková T., Tothová, Maternová, Nosková A., Procházková, Donátová, Půlpánová, Šípová 3.místo
24.3.2016

Velikonoční pohár StarColor - 15.ZŠ Most

soutěžící a výsledky

23.3.2016

CORROTECH LIGA ŠKOL - Velikonoční turnaj

soutěžící a výsledky

17.3.2016

Okresní  finále v modrém minivolejbale
(Koldům Litvínov)

Procházka, Frank J., Vašina

Maternová, Nosková, Bříšková

2.místo

3.místo
15.3.2016

Gymnastický trojboj dívek
(14.ZŠ Most)

Topolančinová, Rottenbergová, Šípová

9.místo
10.3.2016

Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
x ZŠ Horní Jiřetín
(ZŠ Meziboří)

Tomáš, Martinák, Šimek, Vašina, Vaňová, Maternová, Procházková, Nosková A., Nosková T., Drábek

2 : 3
16.12.2015

Vánoční deblík - 11.roč.
(ZŠ Meziboří)

Adéla Nosková a Jakub Procházka
Míša Šípová a Daniel Hrašna                     Sabina Vaňová a Daniel Vašina 
Renata Rottenbergová a Jiří Vybíral
Lada Půlpánová a Honza Šimek
Bára Procházková a Marcel Troníček
Petra Drozdová a Kuba Vozdecký
Petra Polanská a Kuba Zamazal

1.místo
2.místo
3.místo

4.místo
5.místo
6.místo
7.místo
8.místo
16.12.2015

Vánoční turnaj v sálové kopané
(Meziboří)

Frank M., Bohata L., Uher, Kupec, Hrašna, Tomáš, Čepek, Vybíral, Troníček

1.místo
(poprvé vítězi v tomto turnaji)
16.12.2015

Krajské finále ve florbale mladších žáků
(Teplice)

Polanský, Frank J., Dvořák, Parák, Kaprhál, Jurenka, Chleborád, Drábek, Martinák, Peška


5.místo
10.12.2015

Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
X
Janov

Martinák, Procházka J., Nosková A., Nosková T., Vašina, Vaňová, Maternová, Šípová, Smolová, Vozdecký, Klementová


3:1
12.12.2015

Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
X
3.ZŠ Litvínov

Martinák, Procházka J., Nosková A., Nosková T., Vašina, Vaňová, Maternová


3:0
4.12.2015

Nohejbal
(Hora Svaté Kateřiny)

Družstva:
Frank Michal, Hrašna Daniel,
Uher Josef


Starší žáci:
Bohata Lukáš, Kupec Vojtěch, Koudelka Ondřej


1. místo

3. místo
2.12.2015

Šplhoun
(ZŠ a MŠ Ruská)

Mladší žákyně:
Šimonová, Slámová, Tomášková

Starší žákyně:
Vyskočilová , Smolová, Topolančinová

Mladší žáci:
Procházka J., Raitr, Čepek

Starší žáci:
Martinák, Vitner, Fišer

Vyskočilová
1.místo

Celkově
3. místo

 
6.11.2015

Oblastní kolo florbalu mladších a starších chlapců
(Koldům Litvínov)

Mladší žáci:
Polanský, Frank J., Dvořák, Parák, Kaprhál, Petrovský, Chleborád, Drábek

Starší žáci:
Peška, Martinák, Vybíral, Frank M., Bohata, Uher, Fišer, Šimek


2. místo

 

1. místo

OBĚ DRUŽSTVA POSTUP DO OKRESNÍHO FINÁLE!!

5.11.2015

Oblastní kolo florbalu mladších a starších dívek
(Koldům Litvínov)

Mladší žákyně:
Smolová, Nosková A., Vaňková, Maternová, Nesládková, Bucková, Galusová Ver.

Starší žákyně:
Drozdová Procházková, Polanská, Galusová Kar., Vaňová, Tóthová, Šípová, Ibrahimovičová

soutěžící - foto 1  , foto 2 foto 3


3. místo



4.místo

 
3.11.2015

Krajské kolo ve stolním tenise

Peška, Drábek, Vyskočil

5. místo
17.10.2015

Běh do vrchu
(sjezdovka Meziboří)

soutěžící a výsledky

12.10.2015

Okresní kolo v přehazované dívek
(ZŠ a RVJ Litvínov)

Vaňková, Smolová, Drozdová, Nosková A., Maternová, Klementová, Bříšková, Maternová, Tomášková,           Bucková

1.místo
+ postup do okresního finále
29.9.2015

Okresní kolo v přespolním běhu družstev
(Hipodrom Most)

Mladší žáci:
Peška, Frank J., Chleborád, Lenhart, Raitr, Horyna

Mladší žákyně:
Tomášková, Šimonová, Nosková A., Slámová, Bartůňková, Smolová

Starší žáci:
Fišer, Martinák, Koudelka, Martinák, Uher, Vyskočil

Starší žákyně:
Vyskočilová, Vaňková, Drozdová, Tóthová, Polanská, Procházková



 


7. místo



5.místo

 

6.místo



6.místo

Celkem

8.místo

z 11 škol

23.9.2015

Atletický čtyřboj zdatnosti
(Most)

Mladší žáci:
Martinák Michal  Frank Jakub Motl Adam

Mladší žákyně:
Vaňková Lucie, Šimonová Sabina, Tomášková Michaela

Starší žáci:
Bohata Lukáš, Tomáš Radek, Uher Josef

Starší žákyně:
Šípová Michaela, Drozdová Petra, Tóthová Petra


2. místo


5.místo
 

6.místo
 

12.místo
 

Celkem
6.místo

ze 17 škol

 
Školní rok 2014 / 2015 - vědomostní a jiné soutěže , olympiády a úspěchy a ocenění
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
červen 2015 představujeme Sáru Ottovou
13.5.2015 Okresního kolo
v pythagoriádě

Martin Procházka
další soutěžící a jejich výsledky

1. místo
15.4.2015 Vlaštovkiáda
(VIDEO)

6.tř. - Lenhart, Barešová a Horyna
7.tř. -  Bříšková, Vozdecký, Beňo
          - Vaňková, Tóthová, Nosková
       - Drozdová, Lucáková, Hauschild
9.tř. - Martínková, Kadlecová,Košková
 

13.místo
12.místo
8.místo
7.místo
10.místo
výsledky 1 a 2
26.2.2015 Okresního kolo soutěže v Aj

Jakub Fišer

6. místo
únor 2015 Okresní kolo v zeměpisné olympiádě

Vojtěch Vyskočil
DanielVašina
Ondřej Koudelka

6.místo
15.místo
22.místo
únor 2015 představujeme Petru Pavingerovou a Karolínu Galusovou
představujeme Honzu Beňa a Ondru Koubka
leden 2015 Obědový král

 1. místě vyhrála Karolínka Jaňovková,
 2. místo Barborka Kroupová a 3. místo Lucinka Hurtová

10.-11.12. 2014 Litvínovský CHOROŠ
(Schola Humanitas)

 Petr Pavleje, Tereza Šimková,
 Gabriela Chomová

36. místo
z 46 družstev
prosinec 2014 František Kordík - sportovec roku 2014   a představujeme Fandu
 
Školní rok 2014 / 2015 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
2014-2015 Krušnohorský šestiboj

článek

článek k ukončení

 ZŠ a MŠ Meziboří
 ZŠ s rozšířenou výukou
      jazyků a MŠ
 ZŠ a MŠ Horní Jiřetín
 SSZŠ Litvínov
 ZŠ a MŠ Janov
 ZŠ a MŠ Lom
 ZŠ a MŠ Hamr
 ZŠ a MŠ Litvínov – Ruská
 
ZŠ a MŠ Hora Svaté Kateřiny 

1.přespolní běh
2.bruslení
3. vybíjená

4.-6. disciplína

celkové pořadí 

2.místo

Nejúspěšnější
sportovci
školy

2014/2015

Mladší žáci
1. místo         
Martinák Michal 
2. místo
          Frank Jakub
3. místo
          Peška Jan       

Mladší žákyně
1. místo         
Vyskočilová Anna
2. místo
          Smolová Martina
3. místo
          Vaňková Lucie

 Starší žáci
1. místo
          Tomáš Radek
2. místo
          Červený David           
3. místo
          Frank Michal 

 Starší žákyně
1. místo
          Košková Petra
2. místo
          Chomová Gabriela
3. místo
          Vítová Viktorie

Ve šk.roce 2014 / 2015 skončila ZŠ Meziboří na 6.místě
z 24 škol regionu ! 

19.6.2015 Memoriál
 Milana Břacha

(Atletic.stadion Meziboří)

4x60m - ml. žákyně
 Vaňková, Rottenbergová, Šimonová,
  Vyskočilová
 

4x60m - ml. žáci
 
Vyskočil, Frank J., Troníček, Raitr 

4x60m - st. žákyně
 
Šípová, Šimková, Chomová, Košková

4x60m - st. žáci
Frank M., Pavleje, Fišer, Vaněk

Štafeta 10x200m – dívky
Vítová, Šimková, Chomová, Smolová, Keplová, Vyskočilová,       Vaňková, Ptáčková, Rottenbergová, Šimonová

Štafeta 10x400m – chlapci
Tomáš, Pavleje, Šimek, Pavelec, Uher, Frank J., Frank M., Vaněk,     Fišer, Martinák


3.místo

 

6. místo

 

9. místo

 

7. místo

 

8.místo

 

9.místo

Celkově 7.-8.místo

7.5.2015 Plavecká štafeta základních škol
(Litvínov)

1.stupeň
2.stupeň
 

6.místo
5.místo
(9 škol)
8.4.2015 O pohár starosty města Meziboří - střelba ze vzduchovky Soutěžící i jejich výsledky
8.4.2015 Malá kopaná – oblastní kolo
(Litvínov)

Frank M., Kupec, Vaněk, Pavleje, Rusnák, Uher, Červený, Hrašna, Tomáš

3.místo 
26.3.2015 Oblastní kolo v odbíjené chlapců
(Sportovní hala Koldům)

Koudelka, Frank M., Vaněk, Hrašna, Zamazal, Frank J., Červený, Procházka J., Martinák

2.místo 
25.3.2015 Oblastní kolo v odbíjené dívek
(Sportovní hala Koldům)

Vaňová, Chomová G., Nosková T., Tothová, Vítová, Košková, Drozdová, Maternová, Procházková

4.místo 
19.3.2015 Okresní  finále v modrém minivolejbale
(Sportovní hala Koldům)

Procházka, Frank J., Vašina
Maternová, Klementová, Bříšková

3.místo 
4.místo 
17.3.2015 celorepublikové finále Think Blue Cup

Honza Vokáč, Honza Parák, Honza Chládek, Danek Kozikowski, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Aleš Flanderka, Kuba Zeman, Sam Otruba, Kristian Petrovský a Ondra Fuňák

4.místo 
3.3.2015 Okresní  finále v basketbale chlapců
(Sportovní hala Most)

Červený, Frank M., Koudelka, Hrašna, Vaněk, Uher, Bohata, Beňo, Pavleje, Fišer, Tomáš

3.místo 
18.2.2015 Bobiáda
(sjezdovka Meziboří)
Soutěžící i jejich výsledky
30.1.2015 Expres turnaj
ve šprtci
  výsledky
23.1.2015 Krajské finále
THINK BLUE CUPu ve florbalu

V bráně Honza Vokáč a Kristian Petrovský
V poli  Honza Parák, Danek Kozikowski, Honza Chládek, Martin Dvořák, Aleš Flanderka, Lukáš Kaprhál, Kuba Zeman a Sam Otruba

  Fotka týmu        Video z finále

 postup do celorepublikového finále
22.1.2015 Oblastní kolo v basketbalu základních škol 
(SH Meziboří)

 Červený, Frank M., Koudelka,
 Hrašna, Vaněk, Uher, Bohata, Beňo

1.místo 
 
postup do mosteckého finále
21.1.2015 Oblastní kolo v basketbalu - starší žákyně
(ZŠ Ruská )

 Vítová, Košková, Kadlecová, Vaňová,
 Ptáčková, Šípová, Rottenbergová,
 Pavingerová

3. místo
18.12.2014 Vánoční deblík ve volejbale
(ZŠ Meziboří)

 Martina Smolová + Jan Peška
 Gábina Chomová + Vlasta Hladík       
 Pavlína Špačková + Kuba Frank

1. místo
2. místo
3. místo
12.12.2014   Vánoční turnaj v sálové kopané
( sportovní hala Meziboří )

 Vaněk, Frank M., Bohata L., Uher,
 Hladík, Pavleje, Červený, Kupec,
 Hrašna

2. místo
z 10 škol
12.12.2014   Český pohár jednotlivců ve šprtci

 Jan Parák 

 
8.12.2014 Šplhoun
(5 škol)

 Vyskočilová Anna

 Smolová, Šimonová,
Košková,
 Chomová G., Kadlecová, Martinák, Vitner,
 Šulc, Frank M., Křížek, Fišer

2. místo

celkově
4. místo
1.12.2014 Mistrovství republiky ve šprtci

 Jan Chládek

2. místo
29.11.2014 Liga škol ve šprtci 

  Jan Chládek, Jan Parál, Martin Dvořák,
  Danek Kozikowski

1. místo
postup do krajského kola
6.11.2014 Oblastní kolo ve flórbalu
(Koldům Litvínov)

 
 Mladší žá
kyně 
 
Smolová, Procházková, Šimonová,
  Nosková A., Drozdová, Vaňková,
  Maternová, Lavičková

Starší žákyně  
 
Vítová, Šimková, Polanská, Galusová,
  Chomová G., Vaňová, Košková, Špačková,
  Tůmová

4. místo
 


5. místo

5.11.2014  Oblastní kolo ve flórbalu
(Koldům Litvínov)

 Starší žáci                                   
  Vybíral, Frank M., Bohata, Uher, Rusnák,
  Červený, Hrašna, Kupec, Fišer, Šimek 

 Mladší žáci
 Polanský, Čepek, Frank J., Peška,
 Martinák, Cibuzar, Jurenka, Hauschild,
 Troníček, Beňo


2. místo

 


2. místo

17.10.2014 Oblastní kolo v přehazované dívek
(ZŠ a RVJ Litvínov)

 Vyskočilová, Nosková T., Tóthová, Vaňková, Procházková, Smolová, Chomová, Drozdová, Nosková A., Plášková

3. místo
2.10.2014 Okresní kolo v přespolním běhu družstev
(Hipodrom Most)
(12 škol)

 Starší žáci                                   
  Frank M., Tomáš, Uher, Rusnák, Šimek,
  Pavelec

 Starší žákyně  
 
Chomová G., Kadlecová, Šimková,
  Košková, Tůmová, Vítová

 Mladší žáci
 
Martinák, Troníček, Morong, Čepek,
  Peška, Vyskočil


 Mladší žá
kyně 
 
Vyskočilová, Vaňková, Drozdová, Bříšková,
  Smolová, Dvořáková
 


9.místi


10.místo
 

5.místo
 

2. místo

celkově 8. místo

17.10.2014 Běh do vrchu
(Meziboří)
Soutěžící i jejich výsledky
23.9.2014 Atletický čtyřboj zdatnosti
(Most)

 Starší žáci                                   
  Frank Michal, Tomáš Radek, Pavleje Petr

 Starší žákyně  
  Šimková Tereza, Vyskočilová  Anička,   Košková Petra 

 Mladší žáci
  Martinák Michal, Frank Jakub,
  Vyskočil Vojtěch

 Mladší žá
kyně 
 
Vaňková Lucie, Bříšková Zdenka,
   Smolová Martina


3. místo

3.místo

7-8.místo

12. místo

celkově
5. místo
z 16 škol
 

 
      
Školní rok 2013 / 2014 - vědomostní a jiné soutěže , olympiády a úspěchy a ocenění
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
červen 2014 Mezinárodní výtvarná soutěž - Lidice 2014 Anna Vyskočilová
duben 2014 Pomoc cizímu člověku v nouzi Renata Rottenbergová, Michaela Šípová, Kristýna Zetková a František Mrázek
duben 2014 Sólová hra na keyboard
(Ostrava)

  Martina Pešatová

1.místo
17.3.2014 Krajské kolo zeměpisné olympiády

  Martin Procházka

11.místo
28.2.2014 Semifinále ligy škol ve šprtci ve Strakonicích

 Parák, Freiberg, Červený,
 Chládek 

1.místo
postup do celorepublikového kola
24.2.2014 Okresní kolo olympiády v AJ Jakub Fišer ze 7.A 5.místo
18.2.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády

 Martin Procházka z 6.B
 Jiří Smola z 9.A
 Vojtěch Vyskočil z 6.A

1.místo
7.místo
8.místo
13.2.2014 Recitační soutěž - 1.stupeň
(ZŠ Meziboří)
Soutěžící i jejich výsledky
leden 2014 Mladý chemik - regionální kolo Ústeckého kraje

 Jiří Smola z 9.A

 Vrabcová Kristýna
 Jiřina Nováková

2.místo
postup do celorepublikového kola

22.místo
25.místo

(z 84 soutěžících)
17.12.2013 Odpadové hrátky
(Ekologické centrum Most)

 třída 6.A a p.uč.Brandtová

1.místo
( z 29 soutěžících )
11.-12.12.2013 Litvínovský CHOROŠ
(Schola Humanitas)

 Antonín Novák
 Jiří Smola
 Tomáš Praský  
- FOTO vítězů  , DIPLOM, NOVINY

1.místo
( z 34 škol )
 
Školní rok 2013 / 2014 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
2013-2014 Krušnohorský šestiboj

 ZŠ a MŠ Meziboří
 ZŠ s rozšířenou výukou
      jazyků a MŠ
 ZŠ a MŠ Horní Jiřetín
 SSZŠ Litvínov
 ZŠ a MŠ Janov
 ZŠ a MŠ Lom
 ZŠ a MŠ Hamr
 ZŠ a MŠ Litvínov – Ruská
 
ZŠ a MŠ Hora Svaté Kateřiny 

výsledky
jednotlivých disciplín

celkové pořadí

     
4.6.2014 Cyklokros Výsledky
28.4.2014 Botokros   Soutěžící i jejich výsledky
9.4.2014 Pohár starosty města Meziboří ve střelbě Soutěžící i jejich výsledky
2.4.2014 Plavecká štafeta škol
(ZŠ Hamr)  

 1.stupeň - 5.místo
2.stupeň - 4.místo

  Kompletní výsledky

18.3.2014 Volejbalová liga  
ZŠ Hamr -  ZŠ Meziboří
(ZŠ Hamr)  

 Vaněčková, Vrabcová, Nováková,
 Hendl, Novák O., Praský,
 Koudelka, Tomáš, Frank M.

1   :   3
prohra

7.3.2014 Oblastní kolo v odbíjené chlapců
(Sportovní hala Meziboří)

 Hendl, Smola, Koudelka, Tomáš,
 Frank M., Vaněk, Praský

2. místo
+ postup do okresního finále
4.3.2014 Volejbalová liga   ZŠ Meziboří – ZŠ Hamr
(ZŠ Meziboří)  

 Vaněčková, Vrabcová, Nováková,
 Hendl, Novák O., Praský,
 Koudelka, Tomáš, Frank M.

0   :   3
prohra

28.2.2014 Okresní  finále v basketbale chlapců
(Sportovní hala Most)

 Hendl, Smola, Pavleje, Kopřiva, 
 Koudelka, Tomáš, Frank M.,
 Novák O., Vaněk, Bohata

4. místo
26.2.2014 Oblastní kolo v odbíjené dívek(Koldům)  

 Vítová, Vrabcová, Chomová,
 Košková, Procházková, Nosková,
 Drozdová, Tóthová

5. místo

19.12.2013 Vánočník deblík ve volejbale
(ZŠ Meziboří)

Zuzka Vaněčková + Ondra Novák

Gábina Chomová + Červený David

Sára Adámková + Tomáš Praský

Bára Procházková + Jan Peška

1. místo

2.místo

3.místo

4. místo

13.12.2013 Vánoční turnaj v sálové kopané
(Sportovní hala Meziboří)  

 Smola, Vaněk, Rusnák, Frank M.,
 Bohata L., Uher, Hladík, Pavleje,
 Hendl, Troníček

nepostoupili ze skupiny

11.12.2013 Šplhoun
(ZŠ a MŠ Ruská)

 Mladší  žákyně:       
 Drozdová, Smolová, Dvořáková

 Starší žákyně:
 Vrabcová, Chomová G.,
 Haunerová

 Mladší žáci: 
 Frank M.
- 2. místo
 Křížek     - 
3.místo
 Tomáš

 Starší žáci:
 Novák Antonín
3.místo
 Praský, Hendl

celkově
3. místo
(z 8 škol)
28.11.2013 Volejbalová liga 
ZŠ a MŠ Horní Jiřetín x ZŠ a MŠ Meziboří

 Praský, Novák O., Hendl, Červený,
 Vaněčková, Adámková

0:3

27.11.2013 Okresní kolo v minivolejbale – zelený volejbal
(Koldům)

 Lucie Klementová,  Karolína
 Koucká, Michaela Pichová, Sára
 Lavičková

 Daniel Vašina, Jakub Procházka, 
 Aneta Maternová

 Jakub Frank, Štěpán Chaloupek,
 Adéla Nosková

9. místo
 

4. místo


2. místo

12.11.2013 Oblastní kolo ve florbale 
starší žáci
(Koldům)

 Vaněk, Rusnák, Smola, Novák O.,
 Červený, Freiberk, Hladík, Říha,
 Hendl

5. místo
12.11.2013 Oblastní kolo ve florbale 
mladší žáci
(Koldům)

 Bohata L., Vybíral, Hrašna,
  Peška, Martinák, Cibuzar,
  Drábek, Chaloupek, Frank M.

3. místo
11.11.2013 Oblastní kolo ve florbale 
starší žákyně

(Koldům)

 Vítová, Šimková, Polanská,
 Vrabcová, Chomová, Kopáčová,
 Košková, Kudráčová

5. místo
11.11.2013 Oblastní kolo ve florbale 
mladší žákyně

(Koldům)

 Smolová, Procházková,
 Ibrahimovičová, Chomová,
 Galusová, Skalická, Vaňková,
 Tóthová, Nosková, Dvořáková

4. místo
7.11.2013 Volejbalová liga 
ZŠ a MŠ Meziboří
x SSZŠ Litvínov

 Vrabcová, Praský, Smola, Novák
 O. , Hendl, Vítová, Říha, Červený,
 Vaněčková

3:0
23.10.2013 Běh do vrchu
Mezibořská sjezdovka
Soutěžící i jejich výsledky
22.10.2013 Coca-Cola cup

 Pavleje, Hladík, Rusnák, Frank
 M., Smola, Chytka, Kupec, Uher,
 Červený, Vaněk,Hendl, Novák O.

2. místo
21.10.2013 Oblastní kolo v přehazované žákyň  mladší kategorie
celkem 7 škol

 Vyskočilová, Šípová, Ptáčková,
 Procházková, Vaňová, Chomová
 S., Chomová G., Drozdová,
 Galusová


4. místo
2.10.2013 Cyklokros
(Meziboří)
Soutěžící i jejich výsledky
29.9.2013 Okresní kolo v přespolním běhu družstev
(Hipodrom Most)
celkem 14 škol

 ml. žákyně
 Vyskočilová, Vaňková, Drozdová,
 Čurdová, Feriová, Chomová     

 ml. žáci

 Frank M., Tomáš R., Martinák  M.
 st. žákyně
 
Polanská, Kadlecová, Šimková,
 Košková, Tůmová      

 st. žáci
 
Hendl, Vaněk, Marko, Uher,
 Venclíček         

 

8. místo

4. místo

8. místo

5. místo

celkově
6. místo

20.9.2013 Atletický čtyřboj zdatnosti
(Most)
celkem 16 škol

 ml. žákyně
 Vyskočilová A., Vaňková L.,  Šípová K.
 ml. žáci

 Frank M., Tomáš, Martinák, Troníček,
 Vitner, Morong                           

 st. žákyně
 
Vrabcová K., Košková P., Tůmová Š.
 st. žáci
 
Novák O., Vaněk J., Pavleje P.

 

6. místo

1. místo

1. místo

8. místo

celkově
3. místo

 
Školní rok 2012 / 2013 - vědomostní soutěže , olympiády a úspěchy a ocenění
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
10.4.2013 Vlaštovkiáda
(Schola Humanitas)

 ml.žáci (19 družstev)
 Linhart, Fišer, Dvořák
 
Košková, Vítová,Chomová
 Martínková,Kroupová,Šimková
 
Galusová, Körschnerová,
 Zetková

 st.žáci (17 družstev)
 
Venclíček, Šudoma, Říha
 Praský, Novák A., Smola J.
 Tomášková, Červinková, Kočí

2.místo
6.místo
9.místo
12.místo

 

6.místo
7.místo
8.místo

27.3.2013 Soutěž ve spellingu
(hláskování v AJ)
Soutěžící i jejich výsledky
20.2.2012 Recitační soutěž
2.stupeň
Soutěžící i jejich výsledky
prosinec 2012 Výtvarná soutěž Petra Bucková  3.místo
12.-13.12.2012 Litvínovský CHOROŠ
foto 1 a foto 2
(Schola Humanitas)

 Antonín Novák
 Jiří Smola
 Tomáš Praský

6.místo
( z 45 družstev 42 škol )
prosinec 2012 Chemik Ústeckého kraje a SLOT Jan Kočí
 
Školní rok 2012 / 2013 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky

Ve šk.roce 2012 / 2013 skončila ZŠ Meziboří na  2.místě
ze 24 škol regionu !  tabulka ZDE

20.6.2013 Mezinárodní turnaj ve šprtci - Marienberg  Soutěžící i jejich výsledky (xls)
22.5.2013 Krajském finále odbíjené starších žákyň
(Ústí nad Labem)

 Andy Tomášková, Věrka
 Nestlerová, Nikča Červinková,
 Domča Urbanová, Katka Šístková,
 Zuzka Vaněčková a Hanka
 Krausová

krajské kolo
 1.místo

21.5.2013 okresní a krajské kolo atletického
Poháru Rozhlasu

(Bílina)

 Kita Vrabcová, Katka Šístková,
 Hanka Krausová, Domča
 Urbanová, Katka Pecháčková,
 Věrka Nestlerová, Andy
 Tomášková, Katka Benešová a
 Petra Košková

okresní kolo
1.místo
krajské kolo
5.místo

15.5.2013 Turnaj v odbíjené
liga škol

(Koldům)

 Tomášková A. , Nestlerová V.,
 Urbanová D., Větrovec P., Hejsek
 J., Kovářík D., Pekar P..

2.místo

30.4.2013 Okresní kolo v odbíjené
(Most)

 A. Tomášková,N. Červinková,Z.
 Vaněčková,D. Urbanová,V.
 Nestlerová, H. Krausová,J.
Kraus,O.Novák,J.Hejsek,P.Větrovec,
 D Kovařík a J Vinš

Děvčata
1.místo
postup do kraje
Chlapci
2.místo

duben 2013 Celoroční soutěž jednotlivců ve stolním tenisu v okresu Most Soutěžící i jejich výsledky
13.4.2013 Regionální soutěž okresu Most ve stolním tenisu mladších žáků
a žákyň za 2012/2013

  Martina Smolová, Anna
  Vyskočilová, Vojtěch Vyskočil,
  Jan Peška, Šimon Procházka

1.místo

2.4.2013 Volejbalová liga 
 ZŠ a MŠ Meziboří
x ZŠ Hamr

(ZŠ Hamr)

 Tomášková A., Červinková N.,
 Kovářík D., Větrovec P., Pekar P.,
 Šístková K., Nestlerová V., Hejsek J., Krausová H.

3:0
naše škola skončila
na
1.místě ve skupině

27.3.2013 Velikonoční turnaj tříd ve šprtci Soutěžící i jejich výsledky
26.3.2013 Turnaj v odbíjené - dívky
(Koldům)

 Tomášková A, Nestlerová  V, 
 Šístková K, Krausová H,
 Vrabcová  K, Urbanová D, 
 Červinková N,  Vaněčková Z

BEZ ZTRÁTY SETU POSTUP DO OKRESNÍHO KOLA

23.3.2013 Krajské kolo v minivolejbalu
 

  žlutý minivolejbal
- Nosek Samuel, Hrachovická Nikola 1.B

oranžový minivolejbal
 
- Lukáš Radics, Tomáš Slach 2.r.

(postup z 5. místa do oblastního kola)

(postup ze 6. místa do oblastního kola)

23.3.2013 Celorepublikové finále ligy škol ve šprtci
(15.ZŠ Most)

 Jan Peška
 Jan Chládek
 Jan Parák

5.místo
v ČR

19.3.2013 Turnaj v odbíjené - chlapci
(Koldům)
Soutěžící i jejich výsledky
8.3.2013 Halová olympiáda
(Koldům)
Soutěžící i jejich výsledky  2. místo
2.3.2013 semifinále Ligy škol
ve šprtci

(Praha)

David Červený, Jan Peška,
Jan Parák, Jan Chládek

3. místo
postup do
celostátního finále
28.2.2013  Minivolejbal 4. a 5.tříd Soutěžící i jejich výsledky
13.2.2013 Oblastní kolo v basketbalu

Chlapci: D.Kovářík,P.Větrovec,J.Kraus,J.Hejsek,
T.Hendl,O.Novák,T.Praský,P.Pekar,D.Červený.
Dívky:
A.Tomášková, N.Červinková,K. Šístková,,H.Krausová,D. Urbanová,K.Vrabcová,Z.Vaněčková,V. Vítová,S.Adámková

2. místo
2
. místo

30.1.2013  Volejbalová liga 
 SSZŠ Litvínov x
ZŠ a MŠ Meziboří

(SSZŠ Litvínov)

A. Tomášková,K. Šístková,V.Nestlerová,H.Krausová,Červinková N,D. Kovařík,P. Větrovec,P. Pekar,D.Urbanová.

0:3

16.1.2013 Soutěž ve šplhu družstev Šplhoun 2013
(ZŠ Ruská - Litvínov)

 M. Frank, Křížek Jan.,M. Filipovič, 
 D.Gašparová,M., Martínková,
 G. Chomová., J.Kraus, A. Novák,
 T. Praský., K.Vrabcová,
 H.Krausová, K.Šístková

3. místo
H.Krausová nejrychlejší čas ze všech st.dívek
26.12.2012 Český pohár ve stolním hokeji
Mezibořská školní jídelna
Soutěžící i jejich výsledky
19.10.2012 Krajské kolo poháru ČFbU Soutěžící     3.místo
20.10.2012 Starcolor cup Meziboří
Mezibořská školní jídelna
Soutěžící i jejich výsledky
19.10.2012 Běh do vrchu
Mezibořská sjezdovka

Soutěžící i jejich výsledky

 
Školní rok 2011 / 2012 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
Ve šk.roce 2011 / 2012 skončila ZŠ Meziboří na 5.místě
ze 29 škol regionu !
22.6.2012 Memoriál
 Milana Břacha

(Atletic.stadion Meziboří)

4x60m - ml. žákyně
 A. Chaloupková,  P. Gaube

4x60m - ml. žáci
 
Praský, Chytka, Marko, Vaněk

4x60m - st. žákyně – Miškolciová, Gajdošová, Krausová, Váňová

4x60m - st. žáci
Křížek, Davídek, Kraus

Štafeta 10x200m – dívky Haunerová, Havlíčková, Váňová, Miškolciová, Vrabcová, Košková,   Šístková, Gajdošová, Krausová, Urbanová

Štafeta 10x400m – chlapci Hejsek, Pekar, Kraus, Praský, Křížek, Lán O., Felix, Černý, Beran, Džantov


5.místo

 

7.- 8. místo

 

1. místo

 

10. místo

 

3.místo

 

9.místo

Celkově 6.místo

 
Školní rok 2011 / 2012 - vědomostní soutěže , olympiády a úspěchy a ocenění
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
červen 2012 Zdolávání duhy - projekt školní družiny
květen 2012 nález peněženky
s doklady
Ottová Sára
duben 2012 pomoc starší paní František Mrázek
duben 2012 Vlaštovkiáda
(Schola Humanitas)

 ml.žáci (20 družstev)
 Praský, Novák A., Smola J.
 Chomová G., Košková, Vítová V.
 Kudráčová, Vaněčková, Vrabcová
 Polanská, Šimková, Martínková

 st.žáci (13 družstev)
 Černý, Váňová, Šípová
 Martínek, Hájíček, Venclíček J.
 Tomášková, Červinková, Kočí


6.místo
9.místo
14.-17.místo
20.místo

1.místo
5.místo
6.místo

březen 2012 pomoc kamarádovi Nikola Červinková
březen 2012 Mezinárodní turnaj dětí v řecko-římském zápase František Herink
 Jiří Vetešník
Václav Herink
1.místo
1.místo
2.místo
leden 2012 Školní kolo v recitaci
1.stupeň
Soutěžící a výsledky
leden 2012 OK v matematické olympiádě Michal Beran 3.místo
15.9.2011 František Kordík - učinkující v muzikálu "Popelka, kouzelný muzikál na ledě"
Rozhovor z novin a fotografie
 
Školní rok 2011 / 2012 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
Ve šk.roce 2011 / 2012 skončila ZŠ Meziboří na 5.místě
ze 29 škol regionu !
22.6.2012 Memoriál
 Milana Břacha

(Atletic.stadion Meziboří)

4x60m - ml. žákyně
 A. Chaloupková,  P. Gaube

4x60m - ml. žáci
 
Praský, Chytka, Marko, Vaněk

4x60m - st. žákyně – Miškolciová, Gajdošová, Krausová, Váňová

4x60m - st. žáci
Křížek, Davídek, Kraus

Štafeta 10x200m – dívky Haunerová, Havlíčková, Váňová, Miškolciová, Vrabcová, Košková,   Šístková, Gajdošová, Krausová, Urbanová

Štafeta 10x400m – chlapci Hejsek, Pekar, Kraus, Praský, Křížek, Lán O., Felix, Černý, Beran, Džantov


5.místo

 

7.- 8. místo

 

1. místo

 

10. místo

 

3.místo

 

9.místo

Celkově 6.místo

22.6.2012 Celoroční soutěž ve šprtci žáků naší školy

 Přehled soutěžících a fotografie

30.5.2012 Cyklokros
(Meziboří)

 Předškoláci
 A. Chaloupková
 P. Gaube

 Dívky 1.-3.roč.
 E.Gaubeová
 V Galusová
 Z. Hurtová

 Dívky 4.-6.roč. :
 P.Pavingerová
 A.Mrázová
 K.Galusová

 Chlapci 1.-3.roč. :
 Š. Chaloupek
 T. Marek
 V. Hájek

 Chlapci 4.-6.roč.
 J. Rusnák
 M. Kos
 D. Červený

 Chlapci 7.-9.roč.
 T. Venclíček
 A. Novák


 
19.5.2012 3.liga šprtce

 Červený, Bugno, Freiberg,
 Peška, Procházková,
 Martinák

výsledky po 11 kolech
(*.xls)

3.5.2012 Okresní kolo - McDonald`s Cup
(Most)

 Žáci 2.-3. tříd :   FOTOGRAFIE
 2.A Jan PARÁK, Martin DVOŘÁK,
       Jan CHLÁDEK
 2.B Martin HEJNAL, Jaroslav
        DRIEN
 3.A Štěpán CHALOUPEK,
          Daniel VAŠINA
  3.B Michal ČEPEK

Žáci 4.-5.tříd :   FOTOGRAFIE
hrál s nimi i žák
 3.A třídy Jakub FRANK
 4.A Jan KRAJ, Matěj NOVOTNÝ
 5.A Jiří VYBÍRAL, Michal FRANK,
 Vojtěch KUPEC, Daniel HERC a
 Radek TOMÁŠ
FOTO
GRAFIE


 


2
. místo

Bodově byla lepší jen 10.ZŠ Most (výběrová fotbalová škola), ale ve vzájemném utkání mladší žáci nad 10.ZŠ zvítězili 2 : 1 a starší s nimi remízovali 2 : 2.

2. místo
 

25.4.2012 Okresní finále v malé kopané
(10.ZŠ Most)

 Hejsek J., Smola J., Vaněk
 J., Šudoma M., Pekar P.,
 Gajdošová P., Větrovec,
 Vinš, Kraus
 

3. místo
24.4.2012 Plavecká štafeta ZŠ
(Litvínov)

 Kopřiva, Novák A., Vrabcová,
 Krabáčová, Nestlerová,
 Krausová H., Kraus , Vinš,
 Hejsek, Červený, Pavleje,
 Chomová, Košková, Vítová,
 Hajíček, Lenčéšová

 + p.uč.Petrmichl

4. místo
19.4.2012 McDonald`s Cup
(Litvínov)
Vybíral – Kraj , Herc , Kupec , Tomáš , Novotný , Frank M. , Frank J., Cibuzar - článek 1. místo
19.4.2012 Oblastní kolo v malé kopané
(SSZŠ Litvínov)
Hejsek J., Smola J., Vaněk J., Faltys F., Šudoma M., Pekar P., Gajdošová P., Bareš M., 1. místo
postup do okresního kola
18.4.2012 Botokros
Mezibořská sjezdovka

Soutěžící i jejich výsledky

17.4.2012 Cykloštafeta
(Areál Loučky)

 Hejsek J., Krausová H., Kraus J.           3.místo

 Novák A., Praský T., Krabáčová L.       4.místo

 Galusová K., Morong J., Šulc M.           5.místo

 Dvořák R., Hrašna D., Pavingerová P.  3.místo

 

11.4.2012 Coca-Cola cup - kopaná
(Stadion Meziboří)

 Pekar, Faltys, Hejsek, Vinš,
 Bareš, Větrovec, Červený,
 Felix, Kraus, Kopřiva,
 Rusnák

4. místo
2.4.2012 Volejbalová liga 
ZŠ Hamr x ZŠ Meziboří

(ZŠ Hamr)

 Větrovec, Tomášková,  
 Lenčéšová, Miškolciová,
 Pekar, Kovářík, Červinková,
 Nestlerová

3:2
na sety pro Hamr

 
29.3.2012 Gymnastický trojboj dívek
(14.ZŠ Most)

Černíková, Krabáčová, Urbanová, Šístková

1. místo
z 10 škol
28.3.2012 Gymnastický trojboj chlapců
(14.ZŠ Most)

Hejsek, Kraus, Křížek, Větrovec

8. místo
z 12 škol
26.3.2012 Volejbalová liga 
ZŠ Meziboří
x
ZŠ Horní Jiřetín

(ZŠ Meziboří)

Kovářík, Větrovec, Červený, Pekar, Kraus, Červinková, Krausová, Lenčéšová, Nestlerová, Tomášková, Miškolciová 

3:0
23.2.2012 Oblastní kolo v odbíjené chlapců
(Koldům)

Kovářík, Větrovec, Hajíček, Pekar, Hejsek, Kraus

4.místo
22.3.2012 Oblastní kolo v odbíjené dívek
(Koldům)

Tomášková, Lenčéšová, Miškolciová, Nestlerová, Červinková, Urbanová, Krausová

2. místo
19.3.2012 Šplhoun
(Litvínov - ZŠ Ruská)

 ml. žákyně
Vrabcová, Krabáčová, Chomová
 ml. žáci

 Novák A., Hendl, Vaněk
 st. žákyně
 Šístková, Krausová, Váňová
 st. žáci
 Křížek, Davídek, Kraus

 
3. místo

2. místo

1. místo

5. místo

celkově
3. místo

28.2.2012 Okresní přebor základních škol v klasickém lyžování
(Klíny)

Barbora Procházková  + členka štafety za ZŠ Hora Sv. Kateřiny

2. místo
2. místo
24.2.2012 Volejbalová liga  SSZŠ Litvínov - ZŠ Meziboří
(SSZŠ Litvínov)

Tomášková, Nestlerová, Hajíček, Kovářík, Pekar, Miškolciová

1:3
23.2.2012 Halová olympiáda litvínovských ZŠ
(Koldům)

Šístková, Nestlerová, Krausová, Křížek, Větrovec P., Kraus, Kočí, Faltys, Racek, Bareš, Vrabcová, Krabáčová, Vaněčková, Kopřiva, Smola, Žejdl, Marko, Vaněk, Novák O.

2. místo
9.2.2012 Oblastní kolo v basketbale
starší žákyně
(Sportovní hala Meziboří)

 Lenčéšová, Gajdošová, Šípová, Šístková, Tomášková, Nestlerová, Krausová, Urbanová, Červinková, Bucková

3. místo
9.2.2012 Oblastní kolo v basketbale
starší žáci
(Sportovní hala Meziboří)

Kovářík, Větrovec, Kraus, Pekar, Faltys, Bareš, Tureček, Hajíček, Hejsek, Adámek

4. místo
28.1.2012 Pohár AB Stein - šprtec
(jídelna ZŠ Meziboří)

 Článeky z novin  1  2  a 3

 Výsledky
18.1.2012 Turnaj v minivolejbale
(Koldům)
Článek  
leden  2012 Florbalová liga UNIHOC

Článek  Článek2

11.1.2012 Okresní kolo v odbíjené dívek pro střední školy

Lenka Miškolciová, Verča Lenčéšová, Věrka Nestlerová, Andy Tomášková, Nikča Červinková a Kačka Šístková

3. místo
20.12.2011 Vánoční stužka
gymnastika

( ZŠ Meziboří )

V příloze včetně výsledků

19.12.2011 Vánoční deblík
ve volejbale

( ZŠ Meziboří )

Miškolciová + J. Hajíček
V. Lenčéšová + D. Kovářík
A. Tomášková + P.Větrovec

1.místo
2.místo
3. místo
12.12.2011  Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
x
ZŠ Hamr

Nestlerová, Tomášková, Šístková, Miškolciová, Větrovec, Kovářík, Pekar, Červinková, Lenčéšová

0:3

9.12.2011 Vánoční turnaj v sálové kopané
( Meziboří )

Pekar, Kopřiva, Vinš, Faltys, Vaněk, Hejsek, Smola, Rusnák, Šudoma, Racek

3. místo
1.12.2011 Volejbalová liga
Horní Jiřetín
x
ZŠ Meziboří

Nestlerová, Tomášková, Šístková, Miškolciová, Větrovec, Kovářík, Pekar, Hajíček

0:3


10.11.2011 - Nohejbalový turnaj trojic na ZŠ Meziboří
 

30.11.2011   Okresní finále v přehazované smíšených družstev
4.-5.ročníku
vana Gallová, Denisa Červeňáková, Jiří Vybíral Michal Frank, Pepa Uher a Kuba Zamaza  foto1 a foto 2

3. místo

24.11.2011 Oblastní kolo v přehazované žákyň
( ZŠ Janov )

Článek a fotografie

mladší žákyně (4.-5.ročník)
Ivanka Gallová, Anička Vyskočilová, Lucinka Vaňková, Denisa Červeňáková, Kája Galusová, Kristýnka Komůrková, Dorotka Körschnerová a Anička Mrázová

starší žákyně (6.-7.ročník) Kristýna Vrabcová, Sára Adámková, Lucka Krabáčová, Viktorka Vítová,  Gabča Chomová, Zuzka Vaněčková a Petra Košková

4.místo

 

 

3. místo
 

24.10.2011 Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
x
SSZŠ Litvínov

Miškolciová, Tomášková, Šístková, Červinková, Nestlerová, Kovářík, Větrovec, Pekar

3:2
13.10.2011 Krajské finále  v přespolním běhu družstev starší dívky
( Ústí nad Labem
 12 škol )

Krausová Hana
Gajdošová Petra
Urbanová Dominika
Šístková Kateřina
Váňová  Lucie

 

2.místo
8.místo
18.místo
33.místo
38.místo


Celkové    4.místo

21.9.2011  Okresní kolo v přespolním běhu družstev
( Hipodrom Most )


celkové 3.místo
( z 16 škol )

 

Ml. žákyně:
Vrabcová K. – 9.
Krabáčová L. – 20.
Vaněčková Z. – 30.
Chomová G. – 36.
Košková P. – 41.
Vítová V. – 52.

Ml.žáci:
Marko J. – 4.
Hendl T. – 12.
Vaněk J. – 13.
Pavleje P. – 38.
Novák A. – 43.      

St.žákyně:
Gajdošová P. – 5.
Krausová H. – 6.
Urbanová D. – 19.
Šístková K. – 27.
Váňová L. – 54.

St.žáci:
Kraus J. – 19.
Hejsek J. – 30.
Kočí J. – 37.
Faltys F. – 61.
Felix V. – 68.
Adámek J. – 69.

 

 5.místo

 

 

5.místo

 

 

 

1.místo + postup do krajského kola 13.10. v Ústí nad Labem

 

10.místo

 

 
Školní rok 2010 / 2011 - vědomostní soutěže , olympiády a úspěchy
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
13.4.2011 Vlaštovkiáda
( Schola Humanitas)

  mladší žáci
  Červinková , Kočí, Tomášková
  Novák A.,Smola , Praský
  Kudráčová, Vašková, Vaněčková


  starší žáci
 
Váňová, Černý, Šípová
  Hájíček, Venclíček, Martínek
 

1.-2. místo
11. místo
13. - 14.místo

(ze 17 týmů)


3.-4.místo
16.místo
( z 19 týmů )
6.4.2011
Okresní kolo matematické olympiády
( 16.ZŠ Most)

  6.ročník
  Smola Jiří
  Praský, Vrabcová, Šudoma

  7.ročník
  Kočí Jan
  Vinš Jan

  8.ročník
  Beran Michal
  Burdych Jakub
 


4. místo

21.-29.místo

(29 soutěžících)

2.místo
16.-27.místo
(27 soutěžících)

2.-3.místo
11.-12. místo
(29 soutěžících)

duben 2011
Krajské kolo recitátorů
 

 Kateřina Šístková        7.A

1.místo
postup do celonárodního finále
14.3.2011 Okresní kolo recitátorů

 Kateřina Šístková        7.A

1.místo
postup do kraje
9.3.2011
Okresní kolo zeměpisné olympiády
 

Kategorie A - 6.třída 
 Jiří Smola

 Kategorie B - 7.třída
 Jan Kočí - 7.třída

 Kategorie C - 8.-9.třída

 Michal Beran

7.-8. místo
(z 15 soutěžících)

3. místo
(z 15 soutěžících)

4. místo
(z 12 soutěžících)
14.2.2011 Recitační soutěž
2.stupeň
( ZŠ Meziboří )

 Kateřina Šístková        7.A
 Kristýna Vrabcová       6.A
 Markéta Tymlová         6.A

1.místo
2.místo
3.místo
2.22.2011
Okresní kolo dějepisné olympiády
 

 Jiří Víšek

8.-9. místo
(z 33 soutěžících)
7.2.2011 Recitační soutěž
1.stupeň
( ZŠ Meziboří )

 0. kategorie
 Klára  Otrubová           1.A
 Jakub  Paulovič           1.B
 Eliška  Zárubová         1.A

 1.kategorie
 Ivana  Gallová                3.A
 Kristýna  Komůrková    3.B
 Veronika  Plášková       2.B

 2.kategorie
 Petra  Polanská              5.A
 Anna  Mrázová                 4.B
 Daniel  Herc                    4.A


1.místo
2.místo
3.místo

1.místo
2.místo
3.místo

1.místo
2.místo
3.místo

Karolína Černíková - poctivá nálezkyně mobilního telefonu
Natálie Prejzová - 3.místo na mistrovství Evropy v soutěži mažoretek
 
Školní rok 2010 / 2011 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
19.5.2011 Atletický čtyřboj zdatnosti 
( Most )

3.místo
( z 16 škol )

 Mladší žákyně
 
Vrabcová Kristýna, Krausová
 Hana, Šístková Kateřina

6.místo

 Starší žákyně 
 Šimonová Michaela, Gajdošová
 Petra,
Váňová Lucie

2.místo

 Mladší žáci
 
Hejsek
Jakub, Kočí Jan,
 Kraus Jakub

7.místo

 Starší žáci
 Müller Lukáš,  Hejsek Martin,
 Dietrich Jakub

6.místo
18.5.2011 Cyklokros
( Meziboří )

  1. - 3. roč.
  Beňo Jan
 Chomová S.

 4. - 5.roč.
  Hladík V.
  Rusnák J.
  Kos M.


6
. - 9.roč.
 
Novák A.
  Venclíček T.


1.místo
3.místo

1.místo
2.místo
3.místo

1.místo
2.místo
 

11.5.2011 Okresní kolo Poháru rozhlasu
( Meziboří )

 Mladší žákyně
 
Kuchárková Lucie, Tomášková 
 Andrea, Vrabcová Kristýna,
 Benešová Kateřina, Jedličková
 Kristýna, Prejzová Natálie,
 Krausová Hana, Krabáčová L.

5.místo

 Starší žákyně 
 Šimonová Michaela, Gajdošová
 Petra, Chládková Nikola,
 Bžochová Simona, Havlíčková
 Aneta, Miškolciová Lenka,
 Petrová Denisa, Herková Anežka,
 Červeňáková Jana

2.místo

 Mladší žáci
 
Hendl Tomáš, Větrovec Petr,
 Kopřiva Filip, Marko Jiří, Hejsek
 Jakub, Praský Tomáš, Justra
 Karel, Freiberg Pavel

8.místo

 Starší žáci
 Müller Lukáš, Beran Jakub,
 Proškovský Petr, Hejsek Martin,
 Tóth Tomáš, Dietrich Jakub,
 Komůrka Tomáš

4.místo
9.5.2011 Cykloštafeta
(Hora Sv. Kateřiny )

 mladší žáci
    Novák A., Praský, Šípová
 
  starší žáci
 
Dietrich, Hejsek, Petrová

2.místo


4.místo
5.5.2011 Finále Volejbalové ligy 2010/2011
( Koldům )

  Proškovský, Tóth, Werner,  
  Beran, Mrnka, Tomášková,
  Nestlerová, Šístková

3.místo
26.4.2011
2.5.2011

Školní florbalový turnaj pro 2.stupeň
(ZŠ Meziboří )

 9.A  Krausová, Bžochová,
         Maternová, Kotuličová,
         Petrová, Werner, Tóth                7.A   Větrovec, Kovářík,
         Nestlerová, Bucková, Bugno,
          Hejsek, Vinš
 8.B   Faltys, Racek, Tureček,
     Váňová, Šípová, Zamazal, Felix
 6.A   Vaněčková, Kudráčová,
      Šudoma, Lán, Novák O., Říha

1.místo

2.místo

3.místo

4.místo
27.4.2011 Botokros
( Meziboří )

  1. - 3. roč.
  Jan Peška
  Ivanka Gallová

 4. - 5.roč.
  Jan Křížek
  Petra Košková
  Renata Rottenbergová


6
. - 9.roč.
  Tomáš Hendl
  Michaela Šimonová
  Filip Kopřiva


1.místo
3.místo

1.místo
2.místo
3.místo

1.místo
2.místo
3.místo

21.4.2011 Velikonočního turnaje
ve stolním tenise

(Osek)

  Mladší žáci:.
  David Černý
  Jan Peška

  Starší žáci:
  Jan Vaněk
  Tomáš Hendl
 


1.místo
2.místo

1.místo
3.místo
 

19.4.2011 Plavecká štafeta ZŠ
( Litvínov)

  Kopřiva, Novák A., Vrabcová,  
  Krabicová, Nestlerová,Krausová
  H., Kraus , Vinš, Müller,Burdych,
  Váňová, Černíková, Mrnka,
  Dietrich, Krausová J., Petrová
 

5. místo
17.4.2011 Turnaj ve florbale
( Děčín)

  učitelské družstvo

3. místo
15.4.2011 Okresníkolo v odbíjené chlapců
( 14 ZŠ Most )

  Beran, Proškovský, Tóth,
  Komůrka, Werner, Mrnka

2. místo
13.4.2011 Gymnastický trojboj chlapců
( 14 ZŠ Most )

  Beran, Proškovský, Müller,
  Hejsek

7. místo
12.4.2011 Gymnastický trojboj dívek
( 14 ZŠ Most )

  Černíková, Červeňáková,
  Davídková, Bžochová

3. místo
8.4.2011 Oblastní kolo v malé kopané
( SSZŠ Litvínov)

  Proškovský, Beran, Werner, 
  Tóth, Hejsek J., Hejsek M.,
  Smola J., Kopřiva F., Vaněk J.,

3. místo
5.4.2011 Volejbalová liga
ZŠ Hamr – ZŠ Meziboří

( ZŠ Hamr )

  Proškovský, Tóth, Werner,
  Větrovec, Tomášková, Müller,
  Miškolciová

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
8.3.2011 Florbalový turnaj pro žáky 1.stupně
( ZŠ Hamr )

  Frank Kuba, Frank Michal,  
  Drábek, Peška, Bohata,
  Rusnák, Vybíral, Hladík, Vaněk

2.místo
24.2.2011 Volejbalová liga  ZŠ Meziboří
x
 ZŠ Horní Jiřetín
( ZŠ Meziboří )
 Rédlová, Tóth, Proškovský, 
 Werner, Tomášková, Červinková,
 Nestlerová, Větrovec, Šístková,
 Bžochová, Maternová, Komůrka
na sety
3:1
pro ZŠ Meziboří
16.2.2011
Halová olympiáda litvínovských základních škol
( Koldům )

 Beňová, Rédlová, Krausová j., 
 Hajíček, Tóth, Proškovský,
 Hofmann, Faltys, Dietrich,
 Nestlerová, Krausová H.,
 Tomášková, Smola, Kočí, Žejdl,
 Kraus, Větrovec, Novák A.

2. místo
8.2.2011 Oblastní kolo v basketbale -  starší žákyně
( Litvínov – Hamr )

 Rédlová, Váňová, Petrová,
 
Beňová, Lenčéšová, Kotuličová,
 Šípová, Krausová J.
2.místo
8.2.2011
Oblastní kolo v basketbale -  starší žáci
( Litvínov – Hamr )

 Proškovský, Beran, Tóth,
 Procházka, Komůrka, Dietrich,
 Kovářík, Větrovec

2. místo
7.2.2011
Turnaj ve florbale
1.stupeň - ZŠ Meziboří
 

 Turnaj týmů: 
 Frank Michal, Hájek, Hladík, 
 Procházková

 Oploský, Peška, Martinák,
 Brezáni

 Herc, Vybíral, Cibuzar, Novotný,
 Rusnák

 Soutěž jednotlivců:
 Michal Frank
 Martinák a Herc

1.místo
 

2.místo
 

3.místo
 

1.místo
2.-3.místo

21.1.2011
Volejbalová liga
SSZŠ Litvínov
X
ZŠ Meziboří
( SSZŠ Litvínov )

 Rédlová, Tóth, Tomášková,
 Červinková, Nestlerová, Větrovec,
 Kovářík, Kraus, Petrová, Šístková

na sety
3:1
pro SSZŠ Litvínov
10.12.2010 Vánoční turnaj v sálové kopané
( Meziboří )


 Proškovský, Hejsek, Faltys,
 Kopřiva, Beran, Tóth, Smola,
 Miller, Vaněk

bez umístění
9.12.2010
Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
X
ZŠ Hamr
 

 Petrová, Rédlová, Červinková, 
 Šístková, Tomášková, Větrovec,
 Kovářík, Jedličková, Bžochová,
 Proškovský, Maternová, Krausová
 J., Müller

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
10.11.2010 Maratónská štafeta Milana Břacha
( ZŠ Meziboří )

Počet zúčastněných tříd:    14

Počet zúčastněných dětí:    244

Počet zúčastněných pracovníků školy: 15

 Výsledný čas:
3:26,5
25.11.2010
Volejbalová liga
Horní Jiřetín
X
ZŠ Meziboří
 

  Rédlová, Proškovský, Tóth, 
 Maternová, Červinková N.,
 Šístková, Lenčéšová, Tomášková

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
10.11.2010 Oblastní kolo v florbalu starších žáků
( Koldům )

 Družstvo st. chlapců:
 Tóth, Proškovský, Werner, Felix,
 Adámek, Hofmann, Faltys,
 Racek,    Hejsek

 Družstvo st. dívek:
 Váňová, Petrová, Beňová,
 Červeňáková, Maternová,
 Havlíčková, Kotuličová
 

5.místo

 

3.místo

9.11.2010 Oblastní kolo v florbalu mladších žáků
( Koldům )

  Družstvo ml. chlapců:
 Kovářík, Větrovec, Freiberg, Říha,
 Bugno, Smola, Vinš, Marko,
 Kraus

 Družstvo ml. dívek:
 Červinková N., Bucková,
 Tomášková, Nestlerová,
 Šístková, Kudráčová,       
 Vaněčková, Svobodová,
 Vrabcová, Krabáčová
 


3.místo


 

3.místo
 

8.11.2010 Oblastní kolo v nohejbalu 
( Meziboří )


 Proškovský, Hejsek, Faltys,
 Kovářík
 

1.místo
4.11.2010 Volejbalová liga 
ZŠ Meziboří
x
SSZŠ Litvínov

 Petrová, Rédlová, Červinková,
 Šístková, Tomášková,
 Větrovec, Tóth, Nestlerová,
 Bžochová, Proškovský,
 Maternová E.


na sety
3:1
pro ZŠ Meziboří

 
11.10.2010 Okresní kolo v přespolním běhu družstev
 Hipodrom Most

 Mladší dívky 
 Krausová Hana
 Vrabcová Kristýna, Urbanová
 Dominika, Nestlerová Věra,
 Krabáčová Lucie 
 Celkové pořadí


3.místo



6.místo

 Starší dívky 
 
Havlíčková Aneta
 Šimonová Michaela
 Gajdošová Petra, Bžochová S.,
 Červeňáková J.,
 
Celkové pořadí 


2.místo
3.místo

6.místo


3.místo

 Mladší chlapci
 Kraus Jakub
 Kočí Jan, Hendl Tomáš,
 Venclíček Tomáš, Novák Antonín,
 Praský Tomáš
 
Celkové pořadí


3.místo

 

4.místo

 Starší chlapci
 Dietrich Jakub
 Proškovský P., Müller Lukáš,
 Tóth Tomáš, Hejsek Martin,
 Davídek Martin
Celkové pořadí
Celkem z 12.škol okresu Most


1.místo


4.místo
4.místo

 
Školní rok 2009 / 2010 - vědomostní soutěže , olympiády
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
25.3.2010 Okresní kolo v Sudoku
( 16.soutěžících )
Červinková Nikola
Beran Michal
Bucková Michaela
4.místo
8.místo
11.místo
1.2.2010 Školní kolo recitační soutěže 1. st. 

 0.    kategorie
 Veronika Plášková  - 1. B
 Vojtěch Raitr           -  1. B
 Matěj Polanský      -  1. B

 1. kategorie
 Martina Smolová              2. A
 Baruška Procházková      2. A
 Ivanka Gallová                  2. A
 Jiří Landgraf                      3. B

 2. kategorie
 Petra Polanská                 4. A 
 Kristýna Šilhavá              5. A
 Filip Kopřiva                     5. A

1.místo
2.místo
3.místo
 

1.místo
2.místo
3.místo
3.místo


1.místo
2.místo
3.místo

 
Školní rok 2009 / 2010 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
Ve šk.roce 2009 / 2010 skončila ZŠ Meziboří na 4.místě
ze 30 škol regionu !
Nejlepší sportovci ve školním roce 2009 / 2010

 Starší žáci
 Vinkler Michal
 Proškovský Petr
 Spilka Michal


1.místo
2.místo
3.místo

 Starší žákyně
 Rédlová Tereza
 Šimonová Michaela
 Dokládalová Kateřina


1.místo
2.místo
3.místo

 Mladší žáci
 Müller Lukáš
 Kočí Jan
 Kraus Jakub


1.místo
2.místo
3.místo

 Mladší žákyně
 Váňová Lucie
 Šístková Kateřina
 Gajdošová Petra


1.místo
2.místo
3.místo
23.6.2010 Memoriál M.Břacha
( Meziboří )

 Binderová, Červeňáková, Váňová, 
 Miškolciová, Červinková K., 
 Šrůmová, Šimonová, Rédlová,
 Gajdošová, Krausová, Beňová,
 Burger, Hejsek, Dietrich, Hajíček,
 Spilka, Větrovec P., Větrovec J.,
 Vinkler, Miškolci, Huraj, Kos,
 Müller, Proškovský, Kraus


Ml. žákyně 4x60m:
2.místo
Ml.žáci 4x60m:
10.místo
St.žákyně 4x60m:
2.místo
St.žáci 4x60m:
2.místo
Žákyně 10x200m: 3.místo

Celkově 3.místo
 

3.6.2010 Finále volejbalové ligy
(Koldům)

 Šrůmová, Fišerová, Tlachová,
 Rédlová, Krausová, Vinkler,
 Huraj, Pícha, Miškolci,
 Proškovský, Berec, Šístek

Celkově
2.místo
ve volejbalové lize
2009/2010
26.5.2010 Putovní pohár Městské policie Litvínov
( Litvínov - Janov )

 1.družstvo
 Kočí, Kraus, Červinková, Šístková
 2.družstvo

 Váňová, Gajdošová, Šípová,
 Antošová 


obě družstva bez umístění
25.5.2010 Krajské finále Poháru rozhlasu
(Bílina)

 Gajdošová, Váňová, Červinková K., Miškolciová, Krausová, Šístková, Havlíčková, Chládková

5.místo
24.5.2010 Atletický čtyřboj zdatnosti 
( Most )

Celkem 5.místo z 15 škol

 Mladší žákyně
 Gajdošvá Petra, Váňová Lucie
 Šístková  Kateřina

 Mladší žáci
 Větrovec Petr, Kraus Jakub,
 Kočí  Jan

 Starší žákyně
 Šimonová Michaela, Rédlová
 Tereza, Červeňáková Jana

 Starší žáci
 Vinkler Michael, Dietrich Jakub,
 Proškovský Petr


5.místo


8.místo


6.-7.místo



11.místo

13.5.2010 Okresní kolo Poháru rozhlasu
(14.ZŠ Most)

 Mladší žákyně
 Gajdošvá Petra, Váňová Lucie
 Červinková Kateřina, Šístková
 Kateřina, Chládková Nikola,
 Nestlerová Věra, Krausová Hana

 Mladší žáci
 Hájíček Jan, Větrovec Petr, 
 Větrovec Jiří, Bareš Miroslav,
 Kraus Jakub

 Starší žákyně
 Šimonová Michaela, Šrůmová
 Michaela, Kočová Martina,
 Bžochová Simona, Fousová
 Denisa, Rédlová Tereza, Petrová
 Denisa, Nac htigalová Tereza,
 Maternová Eliška

 Starší žáci
 Müller Lukáš, Vinkler Michael,
 Spilka Michal, Seidl Martin,
 Heglas Tomáš, Dietrich Jakub,
 Nachtigal Petr

1.místo + postup
do krajského finále

 

8.místo

 

2.místo

 

 

4.místo

6.5.2010 Cykloštafeta
(
Hora Sv. Kateřiny )

 Mladší žáci –
 Novák A., Praský, Šilhavá
 Starší žáci -
 Kraus, Kočí, Červinková N.
     

1.místo

bez umístění

28.4.2010 Okresníkolo v odbíjené chlapců
(14.ZŠ Most)

 Berec, Vinkler, Müller L., Müller J.,
 Pícha, Huraj, Proškovský, Šístek

2.místo
13.4.2010 Plavecká štafeta ZŠ 
( Litvínov )

 Nestlerová, Koukalová, Vinš,
 Kraus, Krausová J., Rédlová, 
 Müller L.,  Hejsek, Mrnka, Dietrich
 J., Spilka, Müller J., Váňová,
 Černíková, Dokládalová,
 Vichtereyová

4.místo
12.4.2010 Oblastní kolo v malé kopané
( SSZŠ Litvínov )

 Vinkler, Beran, Miškolci, Tóth,
 Müller L., Pícha, Huraj, Spilka

3.místo
8.4.2010 Oblastní kolo v odbíjené chlapců
( ZŠ Ruská )

 Berec, Vinkler, Miškolci, Müller J.,
 Pícha, Huraj, Proškovský, Šístek

1.místo
+
postup do okresu
7.4.2010 Oblastní kolo v odbíjené dívek
( ZŠ Ruská )

 Fišerová, Šrůmová, Rédlová,
 Tomášková, Samcová, Tlachová,
 Krausová J.

3.místo
30.3.2010 Gymnastický trojboj chlapců 
14. ZŠ Most

 Nachtigal, Šístek, Spilka, Heglas

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
24.3.2010 Gymnastický trojboj dívek
14.ZŠ Most

 Dokládalová, Červeňáková,
 Davídková, Šimonová

5.místo
18.3.2010 Volejbalová liga 
ZŠ Hamr x ZŠ Meziboří
( ZŠ Hamr )

 Fišerová, Vinkler, Pícha, Miškolci,
 Rédlová, Huraj, Müller J., Petrová

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
9.3.2010 Halová olympiáda litvínovských
 základních škol
( Koldům )

 Tureček, Faltys, Racek, Kovářík,
 Větrovec, Kočí, Vinš, Gajdošová,
 Váňová, Jedličková, Kučera,
 Spilka, Vinkler, Miškolci,
 Proškovský, Heglas, Rédlová,
 Šimonová, Krausová

2.místo
23.2.2010 Volejbalová liga  ZŠ Meziboří x ZŠ Horní Jiřetín
( ZŠ Meziboří )

 Rédlová, Šrůmová, Vinkler, Pícha, Huraj, Proškovský, Berec, Müller J., Miškolci, Šístek

na sety
3:1
pro ZŠ Meziboří
9.2.2010 Oblastní kolo v basketbale
-  starší žákyně
( Litvínov – Hamr )

 Rédlová, Fišerová, Vinkler, Pícha, 
 Huraj, Proškovský, Berec,
 Müller J., Miškolci, Šístek

4.místo
9.2.2010 Oblastní kolo v basketbale -  starší žáci
 ( Litvínov – Hamr )

 Tichá, Kužmová, Červinková, Tomášková,  Rédlová, Váňová, Gajarská, Petrová, Beňová

4.místo
19.1.2010 Volejbalová liga  SSZŠ Litvínov - ZŠ Meziboří
( SSZŠ Litvínov )

 Rédlová, Fišerová, Vinkler, Pícha, 
 Huraj, Proškovský, Berec,
 Müller J., Miškolci, Šístek

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
6.1.2010 Šplhoun
(
Litvínov – ZŠ Ruská )

 ml. žákyně
 
Šístková, Antošová, Krausová 
 ml. žáci
 
Hradecký, Hajíček,  Kraus               
 st. žákyně
 
Červeňáková,  Šimonová,
 Dokládalová                
 st. žáci
 Nachtigal, Vinkler,  Hejsek

 Celkové pořadí


2. místo

2. místo

1. místo

2. místo

1.místo

22.10.2009 Volejbalová liga
ZŠ Meziboří x
 SSZŠ Litvínov      

 Fišerová, Šrůmová, Rédlová, Vinkler, Miškolci, Berec, Huraj, Müller Josef, Huraj, Proškovský, Pícha

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
13.10.2009 Oblastní kolo v přehazované
dívek – 6.-7.roč. 
(Litvínov – Janov)

 Váňová, Červinková Kateřina, Miškolciová, Gajdošová, Havlíčková, Šístková, Koukalová, Tomášková, Červinková Nikola, Urbanová

2.místo
13.10.2009 Oblastní kolo v přehazované
dívek – 4.-5.roč. 
(Litvínov – Janov)

 Adámková, Krabáčová, Vrabcová,
 Prejzová, Tymlová, Kudráčová,
 Šilhavá, Vaněčková

3.místo
1.10.2009 Branný závod o putovní
pohár Mě Policie
Most

 5.A - Dao, Praský, Novák A.,
      Šudoma, Šilhavá, Benešová

6.místo
30.9.2009 Okresní kolo v přespolním běhu družstev
 Hipodrom Most

 Mladší dívky 
 Gajdošová Petra
 Červinková Nikola, Antošová 
 Michaela, Váňová Lucie
 Celkové pořadí


5.místo


2.místo

 Starší dívky 
 
Kočová Martina
 Šimonová Michaela
 Maternová E., Dokládalová K., Červeňáková J., Bžochová S.
Celkové pořadí 


2
.místo
3.místo


3.místo

 Mladší chlapci
 
Kočí Jan, Kraus Jakub, Větrovec Petr, Davídek Martin, Vinš Jan    Celkové pořadí

7.místo

 Starší chlapci
 
Spilka M., Müller L., Pícha D., Proškovský P., Huraj J.
Celkové pořadí
Celkem ze 16.škol okresu Most



6.místo
4.místo
17.9.2009 Branný závod o putovní
pohár Mě Policie
Litvínov

 5.B - Freiberg, Vrabcová,  
  Prejzová, Kaprhálová,
  Vaněčková, Smola

2.místo
postup do okresu

 5.A - Dao, Praský, Novák A.,
      Šudoma, Šilhavá, Benešová

3.místo
postup do okresu
 
Školní rok 2008 / 2009 - vědomostní soutěže , olympiády
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
14.5.2009 Já to znám  - 5.kolo
přírodovědná soutěž
(DDM Most)

 Nejlepší ve své kategorii:
 Starší žáci -
Lucie Samcová
 Mladší žáci - Eliška Maternová


8.místo
z 27
11.místo z 22
26.3.2009 Já to znám  - 4.kolo
přírodovědná soutěž
(DDM Most)

 Nejlepší ve své kategorii:
 Starší žáci -
Lucie Samcová
 Mladší žáci - Eliška Maternová


12.místo
z 32
10.místo z 31
24.3.2009 Okresní kolo v recitaci

 Kateřina Šístková

2.místo
(postup do kraj. kola)
18.2.2009 Okresní konverzační soutěž v anglickém jazyce

 Jiří Víšek
(kategorie 7.tříd - 12.soutěžících)
 
David Franc
 (kategorie 8.-9. tříd - 12.soutěž.)

8. místo

2.místo

23.2.2009 Okresní kolo matematické soutěže žáků 5.tříd.  (41 soutěž.)

 Jan Vinš
 Nikola Červinková
 Vojtěch Hradecký

12.-18. místo
19. místo
20. - 25. místo
28.1.2009 Chemická olympiáda
( 13 soutěžících) - DDM Most

 Lucie Samcová

12. místo
26.1.2009 Dějepisná olympiáda
( 28 soutěžících)

  David Franc
  Jakub Šístek

14.-17. místo
25. místo
22.1.2009 Já to znám  - 3.kolo
přírodovědná soutěž
(DDM Most)

 Nejlepší ve své kategorii:
 Starší žáci -
Lucie Samcová
 Mladší žáci - Jana Krausová


9.místo
z 35
5.místo z 22
22.1.2009 Recitační soutěž pro 1.stupeň
(první dva z 1. a 2.kategorie postupují do okresního kola)

 0.    kategorie
 Baruška Procházková      1. A
 Kristýna Komůrková       1. B
 Jan Peška                         1. A
 1. kategorie  
 Radim Dvořák          2.A
 Jiří Landgraf             2. B
 Daniel Herc              2. A
 2. kategorie
 Kateřina Šístková           5. A
 Filip Kopřiva                   4. A
 Jakub Kraus                    5. A

1. místo
2. místo
3. místo

1.-2. místo

3. místo

1. místo
2. místo
3. místo

25.9.2008 Já to znám  - 1.kolo
přírodovědná soutěž
(DDM Most)

 Nejlepší ve své kategorii:
 Starší žáci -
Lucie Samcová
 Mladší žáci - Belinda Vašková


11. místo
z 33
11. místo z 16
 
Školní rok 2008 / 2009 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
26.5.2009 Krajské finále v odbíjené – starší žákyně  
(Ústí nad Labem)

 Vaněčková, Balážová,
 Koubová, Fišerová,
 Svobodová I., Velikaničová

4.místo
20.5.2009 Okresní kolo v přespolním běhu družstev
 (Hipodrom Most)

Celkově 5.místo

z 15 zúčastněných škol

 Mladší žákyně
 Šimonová Michaela
 Miškolciová Lenka
 Červinková Kateřina


5.místo

 Starší žákyně 
 Filipowiczová Ula
 Šrůmová Michaela
 Kočová Martina


6.-7.místo

 Mladšížáci
 Müller Lukáš
 Proškovský Petr
 Faltys František

8.místo

 Starší žáci
 
Viktora Pavel
 Vinkler Michael
 Spilka Michal

11.místo
7.5.2009 Finálový turnaj Volejbalové ligy
(Koldům)

 Vaněčková, Balážová,
 Svobodová I., Koubová,
 Macho, Rauš

2.místo
29.4.2009 Oblastní kolo v odbíjené dívek
(14.ZŠ Most)

 Velikaničová, Vaněčková,
 Balážová, Svobodová I.,
 Fišerová, Koubová

1. místo
postup do krajského kola
8.4.2009 Oblastní kolo v malé kopané
(SSZŠ Litvínov)

 Dao, Rauš, Černík, Spilka,
 Malík, Arnolt, Macho,
 Proškovský 

6.místo
7.4.2009 Plavecká štafeta ZŠ
(Litvínov)

 Beňová, Červinková, Černý,
 Racek, Krausová, Petrová, Mrnka,
 Dietrich J., Spilka, Müller,
 Fišerová, Kužmová, Stránský,
 Arnolt, Koubová, Michálková

4. místo
2.4.2009 Oblastní kolo v odbíjené chlapců
(Koldům)

 Macho, Rauš, Kraus,
 Krabáč, Berec, Hajíček

3.místo
1.4.2009 Oblastní kolo v odbíjené dívek
(Koldům)

 Velikaničová, Vaněčková, '
 Balážová, Svobodová I.,
 Fišerová, Koubová

1. místo
postup do okresního kola
31.3.2009 Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
x
ZŠ Ruská, Litvínov

(ZŠ Ruská - Litvínov)

 Velikaničová, Balážová,
 Vaněčková, Svobodová I.,
 Hajíček, Macho, Krabač,

na sety
0:3
prohra
 ZŠ Meziboří
30.3.2009 Šplhoun 2009
(ZŠ Ruská - Litvínov)

 Müller L., Proškovský,
 Davídek, Šimonová, Váňová,
 Červeňáková, Krabáč, Rauš,
 Viktora, Dokládalová,
 Nguyenová, Filipowiczová.

1. místo družstvo ml. žákyň
2. místo celkově
26.3.2009 Gymnastický trojboj dívek
(14.ZŠ Most)

 Kopáčová, Nguyenová,
 Dokládalová, Červeňáková 

4. - 5.místo
25.3.2009 Gymnastický trojboj chlapců
(14.ZŠ Most)

 Malík, Viktora, Arnolt, Kraus

6.místo
4.3.2009 Okresní kolo v basketbale -  starší žákyně 
(10.ZŠ Most)

 Velikaničová, Koubová,
 Balážová, Rédlová, Petrová,
 Gajarská, Fišerová

2.místo
5.2.2009 Volejbalová liga  ZŠ Meziboří
x
SSZŠ Litvínov 
(Meziboří)

 Velikaničová, Balážová,
 Koubová, Macho, Rauš,
 Kraus, Hajíček, Krabáč

na sety
3:2
pro ZŠ Meziboří
3.2.2009 Oblastní kolo v basketbale -  starší žákyně
(Litvínov – Hamr)

 Velikaničová, Koubová, 
 Balážová, Rédlová, Váňová,
 Gajarská

1.místo
postup do okresního
finále
3.2.2009 Oblastní kolo v basketbale -  starší žáci
(Litvínov – Hamr)

 Šamko, Černík, Viktora,
 Arnolt, Stránský, Macho

3.místo
18.12.2008 4.ročník Vánočního deblíka -
volejbal smíšených dvojic

 7 smíšených dvojic
 
M.Velikaničová a M. Macho
  Anna Fišerová a Pavel Viktora    
  Káťa Balážová a Vašek Krabáč
  Nikola Koubová a Honza Kraus
  I.Svobodová a Martin Miškolci
  Ula Filipowiczová a Lukáš Černík
  Kája Gallová a Ivan Bérec


1.místo
2.místo
3.místo
4.místo
5.místo
6.místo
7.místo
15.12.2008 Vánoční stužka na ZŠ Meziboří

 10 dívek z 2.stupně
 Mladší žákyně
 
Jana Červeňáková
 Simona Bžochová
 Michaela Antošová
 Starší žákyně:
 
Veronika Nguyenová
 Veronika Tvrdá   



1.místo
2.místo
3.místo

1.místo
2.místo
7.-9.12.2008 Republikové finále ve stolním tenise družstev
Litomyšl

 Velikaničová Michaela
 Fišerová Anna

8.místo v ČR
5.12.2008 Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
 x  ZŠ Ruská

 Velikaničová, Balážová,
 Svobodová I., Koubová,
 Vaněčková, Fišerová, Macho,
 Krabáč, Rauš, Kraus

ZŠ Ruská zvítězila
 3:2 na sety
20.11.2008  Oblastní kolo ve florbalu starší žáci  a žákyně Koldům - Litvínov

 Krabáč, Macho, Dao, Müller,
 Černík, Arnolt, Rauš, Werner,
 Huraj, Stránský

4.místo

 Velikaničová, Balážová,
 Filipowiczová, Michálková,
 Koubová, Váňová, Rédlová,
 Šípová, Červinková

2.místo
12.11.2008 Krajské finále družstev ve stolním tenisu
Litoměřice

 Velikaničová Michaela
 Fišerová Anna

1.místo
 a postup
 do republikového kola!
3.11.2008  Oblastní kolo v nohejbalu trojic – starší žáci ZŠ Meziboří

 Rauš, Arnolt, Stránský, Huraj,
 Heglas, Kudráč

2.místo
2.11.2008 Volejbalová liga
SSZŠ Litvínov
ZŠ Meziboří

 Krabáč, Rauš, Stránský, Kraus,
 Macho, Velikaničová, Vaněčková,
 Svobodová Ivana, Balážová

na sety
3:1
pro ZŠ Meziboří
24.10.2008  Okresní kolo ve stolním tenisu družstev – starší dívky – Most

 Velikaničová Michaela
 Fišerová Anna

1.místo
16.10.2008 Školní kolo v nohejbalu trojic – starší žáci

 Stránský J., Arnolt J., Heglas T.   
 Kudráč L., Huraj J., Berec I.        
 Proškovský P., Korf O., Werner M.
 Rauš E., Kraus J., Nestler J.

1.místo
2.místo
3.místo
4.místo
 
15.10.2008  Oblastní kolo v přehazované dívek – 6.-7.roč. 
Litvínov – Janov

 Krausová, Rédlová,
 Binderová, Kroupová,
 Váňová, Šádová, Petrová

3.místo
24.9.2008 Okresní kolo v přespolním běhu družstev
 Hipodrom Most

 Mladší dívky 
 Šimonová Michaela
 Gajdošová Petra
 Šípová K., Dvořáková N.,  
Chládková N., Černíková K. Celkové pořadí


1.místo
2.místo


4.místo

 Starší dívky 
 
Filipowiczová Ula
 Kočová Martina  
 Šulcová K., Kopáčová P.,               
 Dokládalová K.,  Svobodová I.  
    Celkové pořadí 


2
.místo
3.místo


3.místo

 Mladší chlapci
 
Davídek Martin
 Faltys František , Hajíček Jan
 Hofmann Jakub   
Celkové pořadí

10.místo

 Starší chlapci
 
Krabáč V., Kraus J., Miškolci M.,
 Stránský J., Rauš E., Macho M.,
Celkové pořadí
Celkem ze 14.škol okresu Most

9.místo
 

7.místo

 
Školní rok 2007 / 2008 - vědomostní soutěže , olympiády
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
28.1.2008 školní kolo
recitační soutěž

1.stupeň

 0.kategorie
 
Jiří Langraf 1.B
 Daniel Herz1.A
 Kamila Barnová 1.A


1.místo
2.místo
3.místo

 1.kategorie
 
Filip Kopřiva 3.A
 Jiří Smola 3.B
 Kristýna Šilhavá 3.A


1.místo
2.místo
3.místo

 2.kategorie
 
Kateřina Šístková 4. A
 Lucie Váňová 5. B
 Nikola Červinková 4. A


1.místo
2.místo
3.místo
21.12.2007 okresní kolo matematické olympiády
9.ročník

 Vítězové školního kola
 Vladěna Samcová
 


17.-22.místo
 
 
Školní rok 2007 / 2008 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
V excelovém souboru se můžete podívat na nejúspěšnější sportovkyně školy v tomto školním roce !
14.4.2008 Štafeta škol v plavání

 Soutěžící z 2.stupně - foto

3.místo
31.3.2008  Volejbalová liga  
ZŠ Meziboří
 ZŠ Ruská, Litvínov

 Velikaničová, Balážová,
 Stehlík, Švenda, Macho,
 Krabač, Fiala

na sety
3:2
pro ZŠ Meziboří
27.3.2008 Gymnastický trojboj chlapců

 Beran, Malík, Mojžiš, Fiala

4.místo
26.3.2008  Gymnastický trojboj dívek

 Kopáčová, Davídková,
 Janíková, Samcová V.    

6.místo
19.3.2008 Okresní kolo
v košíkové – starší žákyně

 Velikaničová, Michálková,
 Balážová, Vaněčková,
 Svobodová I., Koubová,
 Fišerová, Kuchařová,
 Gajarská, Janíková

3.místo
10.3.2008 

Šplhoun 2008

 Nachtigal, Proškovský, Vinkler,
 Tlachová, Valentová,
 Červeňáková, Kraus V.,
 Králik, Viktora, Jašeková,
 Nováková, Vlášková.

1.místo
6.3.2008 Halová olympiáda litvínovských škol 
Koldům

 Valentová, Rédlová,
 Dokládalová, Velikaničová,
 Jašeková, Michálková, Vinkler,
 Miškolci, Kučera, Heglas,
 Proškovský, Berec, Rauš,
 Krabáč, Fiala, Králik, Pudil,
 Skalitz, Šamko

2.místo
29.2.2008  Volejbalová liga 
ZŠ Meziboří
x
3. ZŠ Litvínov  

 Stehlík, Švenda, Fiala, Macho,
 Velikaničová, Jašeková,
 Svobodová I., Janíková,
 Krajčíková, Krabač, Rauš,
 Balážová

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
25.2.2008 Volejbalová liga
ZŠ Meziboří
x
SSZŠ Litvínov

 Stehlík, Švenda, Fiala,
 Macho,  Velikaničová,
 Jašeková, Svobodová I.,
 Janíková

na sety
3:0
pro ZŠ Meziboří
19.2.2008  Oblastní kolo v basketbale -  starší žáci Litvínov – Hamr

 Mojžiš, Šamko, Ptáček, Jindra,
 Pudil, Sedlák, Králik, Černík,
 Stehlík, Fiala, Viktora

3.místo
16.2.2008

Krajské přebory v atletice
( ml. a st. žactvo )
Praha

Chlapci a děvčata si vytvořili na halových přeborech své nejlepší osobní výkony.

 

 Mladší žáci:
 Jakub Kraus  -  běh 1500m,                            - skok daleký
 Jan Kočí       - skok daleký,                         - běh 800m
 Mladší žákyně:
 Michaela Valentová  -   běh 60m,                                      - skok daleký
 Starší žákyně:
 Martina Kočová       - běh 1500m
 Starší žáci:
 Jan Kraus
  - skok daleký,                                    - běh 60m         
 Pavel Viktora
       - vrh koulí


1.místo

14.místo
4.místo 
9.místo


4.místo
8.místo 

3.místo

9.místo
9.místo
9.místo 

16.2.2008  Turnaj Městské policie Litvínov
ve florbale žáků   Litvínov - Janov

 Mojžiš, Černík, Ptáček,
 Stehlík, Müller, Sedlák,
 Štandera, Vitouš

2.místo
7.11.2007     Krajské kolo ve stolním tenise
starší žáci  - Litoměřice

 Starší žákyně:
 
Velikaničová, Michálková, 
 Fišerová
 Starší žáci:
 
Králik, Pudil, Štandera

1.místo
 a postup
 do republikového kola!

5.místo
5.11.2007  Oblastní kolo v nohejbale – starší žáci ZŠ – Meziboří
( 8 škol )

 Mojžiš, Ptáček, Rauš, Fiala, 
 Vinkler

4.místo
18.10.2007     Okresní kolo ve stolním tenise
– starší žáci  Most

 Starší žákyně:
 
Velikaničová, Michálková, 
 Fišerová
 Starší žáci:
 
Králik, Pudil, Štandera

Obě družstva
1.místo
a postup
do krajského kola
17.10.2007     Krajské kolo v přespolním běhu družstev
 Hipodrom Most

 Mladší žákyně:
 Kočová, Valentová, Petrová, 
 Nachtigalová, Maternová,
 Šrůmová
 Starší žákyně:
 Filipowiczová, Nguyenová
 Kuchařová, Šulcová, Nováková,
 Gašparová

6.místo

6.místo

11.10.2007 Branný závod
O pohár policie ČR
okresní kolo

  Žáci z 5.A  - viz. foto
 Červinková Kateřina, Kafka
 Miroslav, Černíková Karolína,
 Beňová Jana, Větrovec Jiří a Víšek
 Jiří

regionální kolo
1.místo
okresní kolo
3.místo
28.9.2007 Žákovský turnaj ve šprtci - Most

 Daniel Pícha
 dívčí kategorie
 Terezá Rédlová
 Kateřina Šípová
 Lucie Váňová

4.místo

1.místo
2.místo
3.místo

 
Školní rok 2006 / 2007 - vědomostní soutěže , olympiády
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
29.3.2007 Já to znám ..IV.kolo

 kategorie 6.-7.tř.
 
Lucie Samcová
 kategorie 6.-7.tř.
 Vlaďka Samcová

9.místo z 27

5.místo z 22

21.3.2007 okresní kolo zeměpisné olympiády

 Vítězové školního kola
 Lucie Samcová - 6.roč.
 Pavla Kopáčová - 7.roč.
 Vojtěch Šrůma - 8.-9.roč.

8.místo
9.místo
8.místo
2007 Matematická olympiáda - okres Most

 Jan Procházka z 5.A

4.místo
2007 okresní kolo v recitační soutěži v Mostě

 Kristýna Šilhavá z 2.A

Čestné uznání
6.3. 2007 krajské kolo konverzační soutěže v německém jazyce

 Kamila Boudová

3.místo
27.2. 2007 Olympiáda v Českém jazyce - okresní kolo

 Kamila Boudová
 Veronika Hurajová

13.-16.místo
17.-18.místo
31.1.2007 školní kolo
recitační soutěž

1.stupeň

 0.kategorie
 
Šárka Tůmová 1.B
 Ondřej Lán 1.A
 Jakub Opolský 1.B


1.místo
2.místo
3.místo

 1.kategorie
 
Kristýna Šilhavá 2.A
 Michaela Kaprhálová2.B
 Filip Kopřiva 2.A


1.místo
2.místo
3.místo

 2.kategorie
 
Eliška Maternová 5. A
 Lucie Váňová 4. B
 Lenka Miškolciová 4. B


1.místo
2.místo
3.místo
10.1. 2007 školní kolo
matematické olympiády
9.ročníky

 Zúčastnilo se 29.žáků 9.tříd
 Marcel Schánělec - 9.A
 Petr Kos - 9.B
 Tomáš Říha - 9.A
 Petra Buberlová - 9.B

Postupují do okresu
1.místo
2.místo
3.místo
3.místo
15.12.2006 školní kolo
 olympiády
v českém jazyce

účast 44 žáků z 9.ročníků
do okresního kola postupují:

 Boudová Kamila 9.A
 Hurajová Veonika 9.B

 
prosinec 2006 školní kolo
dějepisné olympiády

 Eliška Vatalová - 8.A
 Michaela Nováková - 8.A
 Vlaďka Samcová - 8.A

1.místo
2.místo
3.místo
6.12.2006 školní kolo
recitační soutěž

2.stupeň

 kategorie mladších žáků  (8 žáků)
 Kristýna Tlachová - 6.A
 Michaela Šrůmová - 6.B
 Veronika Nguyenová - 7.A


1.místo
2.místo
3.místo

 kategorie starších žáků  (5 žáků)
  Marek Fiala - 8.A
 Olga Hofmanová - 9.B
 Samanta Adámková - 9.A


1.místo
2.místo
3.místo
 
Školní rok 2006 / 2007 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
Ve šk.roce 2006 / 2007 skončila ZŠ Meziboří na 4.místě
ze 30 škol regionu !
Nejlepší sportovci ve školním roce 2006 / 2007

 Starší žáci
 Králik Michal
 Šrůma Vojtěch
 Vokáč Jiří


1.místo
2.místo
3.místo

 Starší žákyně
 Hurajová Veronika
 Jašeková Barbora
 Žembová Tereza


1.místo
2.místo
3.místo

 Mladší žáci
 Vinkler Michael
  Krabáč Václav
 Heglas Tomáš


1.místo
2.místo
3.místo

 Mladší žákyně
 Velikaničová Michaela
 Michálková Barbora
 Koubová Nikola


1.místo
2.místo
3.místo
20.6.2007 Závod Pořádku a Bezpečí
Městské policie
Litvínov

Dívky:
 Hurajová, Jašková, Adámková 
Chlapci:
Pudil L., Ventura, Skalitz

2. a 3. místo

( z 10 družstev )

6.5.2007 Atletický čtyřboj zdatnosti    Litvínov
(15 škol)

 Mladší žáci:
 Krabáč Václav,  Rauš Erik
 Viktora Pavel

 Starší žáci:
 Ptáček Luděk, Vinkler Michal,  
 Králík Michal
 Mladší žákyně:
 Filipowiczová Uršula,  Michálková
 Barbora,  Velikaničová Michaela
 Starší žákyně:
 Boudová Kamila,  Hurajová
 Veronika,  Žembová Tereza

6.místo
 
24.4.2007 Coca-Cola cupu
1.kolo

Stehlík, Kouba, Karlík, Šrůma, Sláma, Weigelt, Vokáč, Krkoška, Vršanský, Pudil L., Fiala, Nesládek, Rauš, Heglas

Výhra nad
ZŠ Hamr
ZŠ Ruská
ZŠ Hora Sv.Kateřiny
duben 2007 VOLEJBALOVÁ LIGA 2006/2007

Adámková, Šrůma, Stehlík, Vítová, Kovaříková, Tůmová, Žembová, Hurajová, Czech, Švenda, Říha, Vranský

1.místo ve skupině
postup do finále
19.4.2007 Malá kopaná
- oblastní kolo
(7 škol)

Stehlík, Kouba, Karlík, Sláma, Weigelt, Vokáč, Krkoška, Vršanský, Pudil L., Fiala,, Nesládek, 

2.místo
18.4.2007 Plavecká štafeta základních škol
(10 škol)

  Stránský, Spilka, Karlík, Králík, Kouba, Štandera, Huraj, Arnolt, Hurajová, Petrová, Fousová, Adámková, Proškovská, Wolfová, Michálková, Koubová

4.místo
16.4.2007 Kvalifikační utkání Coca-Cola cupu

Stehlík, Kouba, Karlík, Šrůma, Sláma, Weigelt, Vokáč, Krkoška, Vršanský, Pudil L., Fiala, Nesládek, Rauš, Heglas

výhra nad ZŠ Janov - postup do základní skupiny
12.4.2007 Oblastní kolo v odbíjené
(7 škol)

  Starší žáci:
 Vokáč, Šrůma, Stehlík,  
 Švenda, Kouba, Vršanský,
 Nesládek


3.místo
11.4.2007 Oblastní kolo v odbíjené
(8 škol)

 Starší žákyně:
 Adámková, Vítová, Žembová,
 Tůmová, Kovaříková,
 Velikaničová, Balážová

 

1.místo
postup do okresního kola
29.3.2007 HALOVÁ OLYMPIÁDA  Sportovní hala Koldům

 Mladší žáci a žákyně:
 Velikaničová, Michálková,
 Svobodová Veronika,
 Vinkler, Stránský, Rauš,
 Heglas, Miškolci, Viktora,
 Krabáč


 Starší žáci a žákyně:
 Adámková, Žembová,
 Hurajová, Šrůma, Karlík,
 Fiala, Králik, Pudil, Malík,
 Vokáč


Celkově ze 7 škol 1.místo
28.-29.3.
2007
Gymnastický trojboj družstev 
(7 škol)

 Starší žáci:
  Malík, Králik, Nesládek,
  Fiala

 Starší žákyně:

 
Nguyenová, Kopáčová,
 Hofmannová, Nováková
 Kateřina

 

6.místo

3.místo

Celkově ze škol 3.místo
26.3.2007 ŠPLHOUN 2007

 Mladší žáci:
 Krabáč, Stránský,Viktora
 Starší žáci:
 Králik, Vokáč, Ptáček
 Mladší žákyně:
 Tlachová, Nguyenová, 
 Michálková
 Starší žákyně:
 Hurajová, Jašková, Hofmannová

 

1.místo




1.místo
Celkově ze škol 1.místo
20.2. 2007 Oblastní kolo starších žáků – ZŠ Hamr
(8 škol)

 Hickl Dan, Michálek Jakub,
 Karlík Stanislav, Králík
 Michal, Viktora Pavel, Stehlík
 Lukáš, Fiala Marek, Šamko
 Jan, Pudil Lukáš, Vokáč Jiří

4.místo
19.2.2007 Halové závody ve skoku vysokém
Sportovní hala Koldům

 Mladší žáci:
Kraus Jan  125cm
Rauš Erik   115cm

Starší žáci:
Králík Michal   155cm
Ptáček Luděk   145cm
Felt Pavel          130cm
Starší žákyně:
Kabourková Jiřina   125cm
Wolfová  Adéla       120cm
Velikaničová Michaela   115cm


2.místo 
5. místo

1.místo
3.místo
10.místo

2.místo
5.místo
8.místo

2007 Flórbalový turnaj – Janov
(5 družstev)

 Sedlák Michal, Štandera 
 Pavel, Pudil Lukáš, Kraus
 Jan, Horčička Oldřich,
 Schánělec Marcel, Werner
 Jiří, Fiala Marek

3.místo
30.11.2006 Přehazovaná dívek
6. – 7. tříd – turnaj litvínovských škol

Michálková, Velikaničová,
Koubová, Balážová, Svobodová I., Vaněčková

1.místo
28.11.2006 Přehazovaná dívek
 6. – 7. tříd
 krajské kolo
(účast 6 škol)

 Michálková, Velikaničová, 
 Koubová, Nguyenová,
 Kopáčová, Hromádková,
 Balážová, Svobodová I.,  
 Vaněčková, Vlášková

5.místo
22.11.2006 Stolní tenis – krajské kolo družstva dívek
6.-7.tříd + družstva chlapců 8. – 9. tříd

8. – 9. třídy
Vokáč, Skalitz, Pudil
6. – 7. třídy
Velikaničová, Michálková

5.místo

3.místo
21.11.2006 Flórbal – turnaj st. žáků
(účast 6 škol)

Stehlík, Kouba, Šrůma, Karlík, Skalitz, Pudil, Zgažar, Fiala, Králík, Štandera

5.místo
20.11.2006 Flórbal – turnaj ml. žáků
(účast 6 škol)

Kraus Jan, Werner, Arnolt, Seidl, Rauš, Dao, Černík, Nový

5.místo
19.10.2006 Stolní tenis –
okresní kolo
účast 8 škol
z okresu Most

 Velikaničová, Michálková,
  Fišerová

1.místo
17.10.2006 Nohejbal – oblastní kolo
(účast 7 škol z Litvínovska)

 Nesládek, Weigelt,
 Císařovský, Šrůma

1.místo
12.10.2006 Nohejbal – školní kolo

 Nesládek, Weigelt, Císařovský
 
Šrůma, Kouba, Krkoška
 
Werner, Krabáč, Arnolt

1.místo
2.místo
3.místo
26.9.2006 Okresní kolo v přespolním běhu
(účast 14 škol)

 Ml.žákyně
 
Filipowiczová, Velikaničová,
  Kočová, Dokládalová
 St.žákyně
 
Hromádková, Michálková,   
  Jašeková, Hurajová
Ml.žáci
 
Vinkler, Werner, Chalupa, Nestler
 St.žáci
 
Šrůma, Krkoška, Felt, Zgažar

 

4.místo

4.místo

?.místo

9.místo

Celkově 6.místo

 
Školní rok 2005 / 2006 - vědomostní soutěže , olympiády ...
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
20.4.2006 Vlaštovkiáda

Kategorie starších se zúčastnilo 19 skupin


Kategorie mladších se zúčastnilo 18 skupin

 kategorie starší žáci
 Schánělec, Sláma, Dvořák
 Krafčišin, Šula, Jun
 Jeníková, Hurajová, Buberlová
 Knoblochová, Felixová, Krsková
 kategorie mladší žáci
 Zichová, Proškovská, Sedlák
 Krajčíková, Gašparová
 Krabáč, Werner, Svobodová
 Ptáček, Zunt, Beran
 Kuchařová, Samcová, Mülfeldová


1.místo (165 b.)
8.místo (145 b.)
11.-12.místo (136 b.) 11.-12.místo (136 b.)

2.místo (138 b.)
6.-7.místo (131 b.)
10.místo (128 b.)
12.místo (122 b.)
15.místo (117 b.)
23.3.2006 Okresní kolo olympiády v zeměpise

 kategorie 6.tříd (16 žáků)
 Pavla Kopáčová

14.místo

 kategorie 7.tříd (15 žáků)
  Tomáš Skalitz

12.místo

 kategorie 8.-9.tříd (18 žáků)
  Vojtěch Šrůma

7.místo
21.3.2006 Okresní kolo recitační soutěže

 Veronika Nguyenová

1.místo
7.2.2006 Olympiáda z Aj
školní kolo

 Michaela Kafková
  Petr Burýšek

1.místo
2.místo

 David Franz
 Kristýna Tlachová

1.místo
2.místo

 Tomáš Dao
 Veronika Nquienová
 Katka Balážová

1.místo
2.místo
3.místo

 Petra Buberlová
 Vojtěch Šrůma

1.místo
2.místo

 Petr Klemera
 Tereza Felixová
 Michal Jun

1.místo
2.místo
3.místo
18.1.2006 Recitační soutěž - I.st.

 0.kategorie
 Kristýna Šilhavá   1.A
 Filip Kopřiva         1.A
 Natálie Prejzová    1.B


1.místo
2.místo
3.místo

 1.kategorie
 Nela Procházková  3.A
 Kateřina Šístková  2.A
 Lucie Váňová         3.B


1.místo
2.místo
3.místo

 2.kategorie
 Renata Šádová       4.A
 Jana Červeňáková 4.B
 Kristýna Tlachová 5.A


1.místo
2.místo
3.místo
 
Školní rok 2005 / 2006 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
Ve šk.roce 2005 / 2006 skončila ZŠ Meziboří na 3.místě
ze 30 škol regionu !
26.6.2006 Břachův memoriál

  4 x 60m - Ml.žákyně
 Velikaničová, Nguyenová,   
 Michálková, Zichová

7.místo

  4 x 60m - Ml.žáci
 Králík, Fiala, Pudil, Ventura

6.místo

  4 x 60m - St.žákyně
 Hurajová, Žembová, Krsková M.,
 Vaněčková

5 - 7.místo

  4 x 60m - St.žáci
 Mahnert, Vokáč, Dočekal, Hejl

8.místo
  Žákyně 10 x 200 m
 
Hofmanová, Žembová,
 Vomáčková, Kmochová,
 Büttnerová, Adámková, Jašeková,
 Vaněčková, Zichová, Hurajová
5.místo
  Žáci 10 x 400 m
 
Dočekal, Mahnert, Vokáč, Hejl,
 Šrůma, Šamko, Králík, Ventura,
 Pudil, Ptáček
4.místo
 Celkové pořadí (ze 13 škol) 7.místo
17.5.2006 Víceboj zdatnosti
atletika

 Mladší žákyně
 
Adámková, Michálková, Zichová
 Mladší žáci
 
Ptáček, Králík, Pudil L.
 Starší žákyně
 
Hurajová, Horáčková O., Jeníková
 Starší žáci
 
Mahnert, Vokáč, Kouba

5.místo

3.místo

8.místo

12.místo
Celkové
4.místo
ze
17 ZŠ
16.5.2006 Plavecká štafeta ZŠ

 1.Stupeň
 
Šilhavá, Pátková, Kraus,
 Červinková, Hájíček, Váňová,
 Kafková, Proškovský, Dietrich,
 Mrnka, Kudrač, Spilka, Fišerová,
 Vinkler, Huraj, + pí.uč.Vopatová
 2.Stupeň
 
Vichterey, Vokáč, Kouba, Karlík,
 Králík, Arnolt, Štandera, Šamko,
 Adámková, Krosová, Hošková,
 Proškovská, Hurajová, Wolfová, 
 Michálková, Velikaničová
 + pí.uč.Procházková

4.místo
 

 

3.místo

4.5.2006 Finálový turnaj -
volejbalová liga

 Hejl, Koscelanský, Šrůma,
 Adámková, Buberlová, Handlířová

2.místo
27.4.2006 Turnaj v malé kopané starších žáků litvínovských škol
(9 škol)

 Dočekal, Kouba, Krkoška,
 Klemera, Hejl, Pudil, Šrůma,
 Karlík, Fiala, Mahnert

2.místo
26.4.2006 Okresní kolo v odbíjené starších žáků

 Dočekal, Frýdl, Koscelanský,
 Cibulka, Roubal, Hejl, Šrůma,
 Kouba

3.místo
20.4.2006 Coca-cola cup
(základní kolo)

 Dočekal, Kouba, Šrůma,
 Sekyrka, Karlík, Šimek,
 Vokáč, Krkoška, Klemera,
 Pudil, Fiala, Hejl, Rauš

vítězství ve skupině - postup
11.4.2006 Gymnastický trojboj družstev
(7 škol)

 Beran, Malík, Frýdl, Nesládek,
 Hofmannová, Kopáčová, 
 Kabourková, Nguyenová

3.místo
3.4.2006 Volejbalová liga škol
ZŠ Meziboří x ZŠ Ruská Litvínov

 Dočekal, Roubal, Frýdl, Hejl,
 Koscelanský, Adámková,
 Buberlová, Vaněčková, Handlířová

3:1 
postup do finále
31.3.2006 Oblastní kolo v odbíjené starších žáků – Koldum
(5škol)

 Dočekal, Cibulka, Roubal,
 Frýdl, Hejl, Koscelanský,
 Kouba, Šrůma

1.místo
 postup do okresního kola
30.3.2006 Oblastní kolo v odbíjené starších žákyň – Koldum
(6 škol)

 Adámková, Krosová, Buberlová,
 Vaněčková, Krausová, Handlířová,
 Horáčková, Tůmová, Vítová,
 Kabourková

3.místo
29.3.2006 Halová olympiáda – Koldum  (7 škol)

 Adámková, Michálková,
 Velikaničová, Vítová, Vaněčková,
 Polmová, Felixová, Nicko, Fiala,
 Králík, Pudil, Ventura, Ptáček,
 Malík, Kouba, Šrůma, Karlík,
 Dočekal, Frýdl, Cibulka

2.místo
29.3.2006 Dům barev Liga škol - oblastní čtvrtfinále
ve šprtci

 Šrůma, Mahnert, Kučera a 
 Nový  - fotografie

1.místo
24.3.2006 Šplhoun 2006
(šplh na čas-4m)

 Mladší žáci 
 
Michal Králík - nejrychlejší čas
 Luděk Ptáček

celkové 1.místo
1.místo
(2,61s)
2.místo
(4,22s)

 Starší žákyně
 
Veronika Hurajová

celkové 1.místo
1.místo
(3,66s)

 Starší žáci
 
Lukáš Frýdl


2.místo
( 2,98s)
15.3.2006 Mezinárodní štafety v plavání - Plaveme s EU

   50 žáků z I.stupně z1.-5.třídy
  pí.uč. Blažková a Vokounová

24min. 48.s
20.2.2006 Atletické halové závody skok vysoký - Koldum

 Starší žáci           Starší žákyně
 Frýdl                      Kabourková
 Králík                     Vaněčková


  1.místo             bez
  3.místo        umístění

 Mladší žáci          Mladší žákyně
 Krabáč                  Proškovská
 Arnolt                   Zichová


  2.místo        3.místo
  3.místo   bez umístění

14.2.2006 Oblastní kolo v košíkové starší žáci - Hamr

 Dočekal, Sekyrka, Stehlík, Ptáček,  
 Mojžíš, Šamko, Králík, Hampl,
 Cibulka

2.místo
19.1.2006 Volejbalová liga

 ZŠ Meziboří x SSZŠ Litvínov

3:0
15.12.2005 Vánoční volejbalový deblík
1.ročník

 Krosová  Z. -  Dočeka lŠ.
 Kmochová L.- Hejl F.
 Adámková S. - Roubal M.
 Vaněčková J. - Frýdl L.

1.místo
2.místo
3.místo
4.místo
15.12.2005 Vánoční turnaj v sálové kopané
( 14 škol )

 Dočekal, Šrůma, Vichterey, Karlík,
 Krkoška, Kouba, Mahnert,
 Sekyrka, Fiala, Rauš

4.místo
30.11.2005 Florbalový turnaj
st.žáci
( 6 škol )

 Dočekal, Cibulka, Zelenka,Šrůma, 
 Kouba, Vokáč, Karlík, Mahnert,
 Krkoška

2.místo
29.11.2005 Florbalový turnaj
ml.žáci
( 7 škol )

  Rauš, Černík, Ptáček, Fiala, Pudil
  L., Stehlík, Králík, Sedlák,  
  Štandera, Mojžíš L.

4.místo
17.11.2005 Žákovský turnaj ve šprtci - pohár 10.ZŠ Most Šrůma Vojtěch
Kučera Adam
Nový Rudolf
Mahnert Patrik
Pícha Daniel
Müller Josef
Krabáč Václav
2.místo
7.místo
11.místo
14.místo
21.místo
35.místo
54.místo
14.11.2005 Oblastní turnaj v nohejbalu trojic -st.žáci Šrůma , Nesládek, Pudil Lukáš, Weigelt 1.místo
20.10.2005 Školní kolo v nohejbale trojic  Šrůma, Krkoška, Nesládek 1.místo
 Karlík, Kouba, Pudil L. 2.místo
 Vokáč, Weigelt,Fiala 3.místo
14.10.2005 Okresní kolo ve stolním tenise družstev Michal Králik, Jiří Vokáč a Lukáš Pudil 2.místo
 
Školní rok 2004 / 2005 - vědomostní soutěže , olympiády
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
20.5.2005 6.ročník
korespondenční seminář
fyzIQ
Jakub Pacina
Jakub Řehák
1.místo
ve sé kategorii
duben 2005 Ppřírodovědecká soutěž
Já to znám
šk.rok 2004 / 2005

5.kol - někteří žáci se neúčastnili všech kol

 Kategorie 8. -9.tř.
 Tereza Filipovská    501bodů
 Blanka Slezáková    482 bodů
 Michal Jun               358 bodů
 Milan Krafčišin       291 bodů
 Petr Klemera            258 bodů
 Iveta Krsková          211 bodů
 Lucie Králová          187 bodů
 Karel Zelenka          180 bodů      

( 67 soutěžících )
5.místo
6.místo
15.místo
19.místo
20.místo
23.místo
26.místo
27.místo

 Kategorie 6. -7.tř.
 Milan Procházka     336 bodů
 Marcel Schánělec   287 bodů
 František Hanka      283 bodů
 Vláďa Císařovský   110 bodů
 Vojtěch Šrůma           49 bodů
 Pavel Kouba              49 bodů

( 66 soutěžících )
6.místo
9.místo
10.místo
29.místo
49.místo
49.místo
16.4.2005 Oblastní čtvrtfinále v billiard hockey Martin Marek, Petr Klemera, Vojta Šrůma 2.místo
z 6.soutěžících
12.3.2005 Žákovský turnaj - šprtec
Pohár města Litvínova
Šrůma Vojtěch
Mahnert Patrik
5.místo
21.místo
 z 29 účastníků
16.2.2005 Okresní konverzační soutěž v Aj Merhautová Šárka 8.místo
z 12.soutěžících
 
Školní rok 2004 / 2005 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
22.6.2005 Memoriál M. Břacha

 štafeta 4 x 60m - ml.žáci
 
Kouba, Mahnert, Vokáč, Králik

3.místo Celkové
pořadí
2.místo

 štafeta 4 x 60m - st.žáci
 
Rilke, Vichterey, Nesper, Čermák

3.místo

 štafeta 10 x 200m -
 
Bláhová, Kmochová, Krsková M., 
 Šmídová, Šrettrová, Mrázová, 
 Kabourková, Vinklerová

2.místo

 štafeta 10 x 400m
 
Čermák, Vichterey, Rilke, Nesper,
 Pacina, Vokáč, Klemera, Dočekal,
 Lokvenc, Hejl

2.místo
25.5.2005 Šestiboj zdatnosti

Čermák

2.místo
18.5.2005 Atletický čtyřboj

 Mladší žáci - Králik, Kouba, Vokáč
 Kralik

2.místo
2.místo
3.5.2005 Okresní kolo v malé kopané

 Dočekal, Vichterey, Klemera, 
 Nesper, Vogeltanz, Šrůma, Kouba,
 Fiala, Lokvenc, Fulín, Krkoška

3.místo
28.4.2005 Volejbal dvojic
školní kolo

 Šrettrová, Ptáček M.
 Krosová, Hejl
 Králiková, Pacina

1.místo
2.místo
3.místo
21.4.2005 Oblastní kolo
v malé kopané

Viktora, Čermák, Vichterey, Vogeltanz, Dočekal, Kouba, Šrůma, Klemera, Krkoška, Lokvenc

1.místo
7.4.2005 Okresní kolo ve sportovní gymnastice

 Frýdl, Beran, Malík

2.místo
5.4.2005 Okresní kolo ve sportovní gymnastice

 Šmídová, Hofmanová,
 Vlášková

3.místo
1.4.2005 Oblastní kolo ve volejbale 

 Pacina, Ptáček, Řehák, Dočekal,
 Kovařík, Vichterey, Rilke, Nesper

2.místo
31.3.2005 Halová olympiáda

 Šrůma, Kouba,Vítová, Pudil,
 Vokáč, Husmanová, Králik,
Hurajová, Fiala, Krkoška, Králiková,
 Ptáček, Dočekal, Benešová,
 Klemera, Hejl, Slezáková, Marek,  
 Čermák, Vichterey

1.místo
16.3.2005 Oblastní kolo ve šplhu 

 Králiková
 Hurajová
 Čermák
 ml.žákyně
 st.žákyně
 st.žáci
 Celkové umístění

2.místo
2.místo
1.místo
2.místo
2.místo
1.místo
2.místo
21.2.2005 Halový závod ve skoku vysokém

 MŽ - Králik Michal
        -  Ptáček Luděk

1.místo
3.místo
18.2.2005 Liga škol
billiard-hockey (šprtec)

 Marek Martin
 Šrůma Vojtěch 
 Klemera Petr - z 56 soutěžících!

9.místo
11.místo
28.místo
1.12.2004 Oblastní kolo ve florbalu
- mladší žáci 

 Šrůma, Kouba, Vokáč, Skalitz,
 Karlík, Krkoška, Mahnert, Fiala,
 Sláma, Nesládek, Schánělec

3.místo
23.11.2004 Oblastní kolo v plavání
- štafeta

 Ptáček L., Králik, 
 Proškovská, Rýdlová,
 Hurajová, Adámková, Kouba, 
 Gärtner, Vichterey, Frýdl, Krosová,
 Vinklerová, Čermák, Nesper,
 Matesová, Šmídová, pan Stibůrek

3.místo
22.11.2004 Oblastní kolo v nohejbalu 

 Šrůma, Klemera, Nesládek

2.místo
18.11.2004 Sportovní den EDUCHEMu

 Volejbal -  
 Pacina,Ptáček,Dočekal,Řehák,
 Seidlová, Králiková, Krosová

2.místo
 Páka - Čermák
            - Králiková
            - Bláhová
1.místo
1.místo
3.místo
 Šipky - Dolejš
             - Hampl
             - Fulín
             - Slezáková
2.místo
3.místo
3.místo
2.místo
 Stolní tenis - Vokáč, Marek 1.místo
8.11.2004 Oblastní kolo ve florbalu

 SŽ -  Uhlík, Marek, Klemera, 
          Vogeltanz, Sekyrka, Čermák,
          Nesper, Zelenka, Dočekal

3.místo
8.11.2004 Školní kolo v nohejbalu 

 Šrůma, Klemera, Krkoška
 Šimek, Kocúr,Vichterey
 Nesper,Pacina,Vogeltanz

1.místo
2.místo
3.místo
20.10.2004 Okresní kolo ve stolním tenisu

 Vokáč, Rilke R., Marek

2.místo
 
Školní rok 2003 / 2004 - vědomostní soutěže , olympiády
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
27.4.2004 Vlaštovkiáda 2004 
Této sportovně biologické
akce se zúčastnilo 31 tříčlenných družstev a 2 družstva dvojčlená -
celkem 97 dětí ze
základních škol.

Mladší žáci:
Klemera, Hejl
Rozsypalová, Janíková, Buberlová
Lipertová, Felixová, Krausová
Roubal, Koscelanský , Frýdl


1.místo
7.místo
11.místo
16.místo

Starší žáci:
Ptáček, Pacina, Řehák
Slezáková, Filipovská, Mrnková
Churvá, Jirsová, Žáková
Baráková, Zdeňková, Drož
Marek, Martin,  Janíková, Lokvenc
Marek Miroslav, Vorel, Kraus
Preiss, Neumann, Sedlák


1.místo
6.místo
7.místo
8.místo
9.místo
13.místo
14.místo
 
Školní rok 2003 / 2004 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
celý rok O nejlepšího sportovce
naší školy za školní rok.
2003 / 2004

 Čermák      Králiková
 Molnár       Hurajová
 Neumann   Slámová

1.místo
2.místo
3.místo
23.6.2004 Břachův memoriál 

Vaněčková, Hurajová, Janíková N., Kmochová, Králíková, Baráková, Bláhová, Slámová, Šretrová, Šmídová, Englická, Dolejšová

3.místo

Nesper, Rilke, Molnár, Černík, Kraus, Marek, Pacina, Vichterey, Klemera, Arlt

3.místo

4 x 60m - Hejl, Klemera, Frýdl,  
                 Kouba

3.místo

4 x 60m - Králíková, Baráková, 
                 Bláhová, Slámová

2.místo
10.6.2004 Oblastní kolo ve florbale

Červinek, Molnár, Šrůma, Kouba, KLemera, Masopust, Uhlík, Neumann, Vogeltanz, Vokáč, Čermák

3.místo
9.6.2004 Závod pořádku a bezpečí 

Čermák, Vichterey, Klemera

1.místo
20.5.2004 Finále volejbalové ligy

Marek Mir., Neumann, Arlt, Pacina, Kraus, Králiková, Bláhová, Půžová, Benešová

3.místo
20.5.2004 Šestiboj zdatnosti 

 družstva - Čermák, Molnár, 
             Neumann, Králiková, 
             Slámová, Bláhová
 jednotlivci - Molnár
                   - Čermák
                   - Králiková


1.místo

1.místo
3.místo
1.místo

19.5.2004 Okresní finále atletického čtyřboje

 st. žáci - Čermák, Molnár,  
                Neumann
jednotlivci - Čermák

2.místo

1.místo

27.4.2004 Oblastní kolo v košíkové - ml. žáci 

 Dočekal, Hampl, Hejl, Cmíral, Koscelanský, Klemera, Kouba,

2.místo
26.4.2004 Malý víceboj v lehké atletice
 ( 60m, 800m, skok daleký )

 ml. žáci   -  Kouba
                - Šrůma

2.místo
3.místo

 ml. žákyně - Hurajová
                   - Jeníková G.

2.místo
3.místo

 st. žáci - Čermák Petr
             - Molnár

1.místo
2.místo
22.4.2004 Oblastní kolo v malé kopané

 Jedlička, Molnár, Čermák, Červinek, Vichterey, Šrůma, Vogeltanz, Viktora, Fulín

2.místo
20.4.2004 Oblastní kolo v košíkové

 Slámová, Šrettrová, Králiková, Šmídová, Slezáková,Bláhová, Žáková, Jirsová, Haunnerová

2.místo
2.4.2004 Oblastní kolo ve volejbale

Neumann, Marek Miroslav, Kraus, Arlt, Pacina, Jedlička, Molnár, Sedlák, Řehák M., Kovařík

2.místo
31.3.2004 Oblastní kolo ve šplhu Celkové pořadí naší školy 1.místo

st. žáci - Kraus

2.místo
ml. žáci  -  Frýdl, Hejl, Cmíral 1.místo
st. žákyně - Slámová, Bláhová
                    Králíková
1.místo
16.3.2004 Žákovský turnaj ve stolním tenise

Chlapci 4.-5.tř - Pudil Lukáš
                           Skalicz
                           Kralik

1.místo
2.místo
3.místo

Chlapci 6.-7.tř - Vokáč

1.místo
Chlapci 8.-9.tř - Marek Martin
                           Masopust
1.místo
2.místo
Dívky  6.-9.tř - Kraliková 1.místo
8.3.2004 Bodovací turnaj čtyřher ve stolním tenise

 Vokáč

2.místo
3.3.2004 Oblastní kolo v košíkové - st.žáci

Neumann, Marek Miroslav, Kraus, Arlt, Drož, Ptáček, Marek Martin, Sedlák, Nesper

3.místo
23.2.2004 Školní kolo ve volejbalu dvojic

Arlt - Ptáček

1.místo
Šrettrová - Vichterey 2.místo
Pacina - Rilke 3.místo
9.2.2004 Halový závod ve skoku vysokém

Rilke
Králíková

3.místo
3.místo
19.1.2004 Štafeta 3 x 140 m

Králiková, Vaněčková, Slámová
Molnár, Vichterey, Čermák

2.místo
1.místo
19.1.2004 Sprintérský trojboj
 ( 40, 50, 140m )

Čermák P.
Molnár V.

1.místo
2.místo
10.12.2003 Okresní kolo ve stolním tenisu

Chlapci 4.-5.tř. - Pudil
                            Skalitz
                            Králík M.

1.místo
2.místo
3.místo
Dívky 7.-9.tř. - Králíková N. 1.místo
Chlapci 8.-9.tř - Marek M. 3.místo
3.12.2003 Oblastní kolo ve florbale

Šrůma, Klemera, Sekyrka, Vokáč, Cibulka, Karlík, Zelenka, Koscelanský, Kouba

2.místo
19.11.2003 Okresní kolo ve stolním tenisu

Vokáč

1.místo
18.11.2003 Sportovní den Educhem

stolní tenis čtyřhra
Vokáč - Marek Martin
Slezáková - Králíková


1.místo
1.místo

páka
Jirsová
Žáková


1.místo
3.místo
12.11.2003 Oblastní soutěž - plavecká štafeta

Adámková, Hurajová, Vokáč, Karlík, Dolejšová, Hošková, Vichterey, Cmíral, Šmídová, Matesová, Nesper, Čermák, Englická, Jirsová, Molnár, Marek Mir., p.uč. Petrmichl

3.místo
22.10.2003 Okresní kolo ve stolním tenise

Slezáková

2.místo
20.10.2003 Oblastní kolo v nohejbalu

Jedlička, Molnár, Šrůma
( Červinek, Černík )

2.místo
4.10.2003 Minikopaná
Mě Policie Litvínov

Pacina, Černík, Molnár, Mahnert, Vogeltanz, Červinek, Viktora, Kraus

1.místo
1.10.2003 Přespolní běh na mosteckém hipodromu

Masopust, Molnár, Rilka, Koscelanský, Hejl, Klemera, Jeníková, Hurajová, Vaněčková

/
29.9.2003 Turnaj v nohejbalu - šk.kolo  Jedlička, Molnár,Černík 1.místo
 Červinek, Arlt, Chumchal 2.místo
 Kocúr, Klemera, Šimek 3.místo
25.9.2003 Sportovní odpoledne v Saydě

Zúčastnili se ho vybraní sportovci ve vybíjené, odbíjené a kopané. Obě chlapecká družstva se umístila v kopané na :

1.místě
24.9.2003 Běh kolem janovské školy  MŽ - Krkoška
 SŽ - Hurajová
3.místo
2.místo
13.9.2003 Běh Terryho Foxe

Tuto akci pořádala naše škola spolu s MěÚ Meziboří - na zajištění trati, občerstvení a prodeje propagačních materiálů nám pomáhali naši žáci

 
 
Školní rok 2002 / 2003 - sportovní akce
Datum Soutěž Soutěžící Výsledky
11.6.2003 Šestiboj zdatnosti v netradičních disciplínách Molnár, Beneš, Onufer 2.místo
Červená, Beranová, Slámová 3.místo
Molnár 3.místo
Červená 1.místo
       
 15.5.2003 Young Volleyball League - pohár Gymnázia TGM Beneš, Marek Miroslav, Arlt, Hevera, Vogeltanzová, Červená, Půžová, Dolejšová O., Kovač, Marek Martin, Neumann 3.místo
 28.4.2003 Oblastní kolo v malé kopané Beneš, Onufer, Čermák Petr, Čermák Pavel, Molnár, Jedlička, Kraus, Liboměrský, Červinek, Viktora, Černík, Suchánek, Vogeltanz 3.místo
 22.4.2003 Oblastní kolo v košíkové - dívky Červená, Beranová, Dieneltová, Celerínová, Dolejšová Lucie, Dolejšová Otýlie, Hamplová, Vogeltanzová, Jirsová, Žáková, Trnková 2.místo
3.4.2003 Oblastní kolo ve šplhu MŽ - Králíková, Němečková,   
         Vlášková
3.místo
SŽ - Malý, Kraus, Kovač 3.místo
SŽ - Beranová, Slámová, 
        Jirsová
3.místo
Beranová 2.místo
26.3.2003   Beneš, Hickl, Marek, Arlt, Zdeněk, Gajarský, Hevera, Kovač 1.místo
22.3.2003 Turnaj ve stolním tenise pořádaný Městskou Policií  Vokáč 1.místo
26.2.2003 Halová olympiáda Ptáček, Nesper, Králíková, Lokvenc, Frýdl, Marek Martin, Vogeltanz, Slezáková, Bláhová, Čermák Petr, Beneš, Jedlička, Červená, Čermák Pavel, Malý, Kraus, Vogeltanzová, Marek Miroslav, Beranová, Onufer 1.místo
19.2.2003 Halový závod ve skoku vysokém Kovařík 2.místo
Vogeltanz 3.místo
Tomanová 3.místo
Čermák Petr 3.místo
Vogeltanzová 3.místo
18.2.2003 Oblastní kolo v košíkové 
Jedlička, Zdeněk, Beneš, Ukuš, Arlt, Hickl, Onufer, Neumann, Malý 3.místo
17.2.2003 Volejbal Meziboří - Janov   3:2
13.2.2003 Volejbal Meziboří - Janov   3:2
3.2.2003 Školní turnaj ve volejbalu dvojic Beneš, Babjak 1.místo
Marek Martin, Červinek 2.místo
Vogeltanzová, Kopýtko 3.místo
20.1.2003 Nejrychlejší kluk - holka Litvínova Mladší žáci - Frýdl 1.místo
                    Lokvenc 2.místo
                    Klemera 3.místo
Starší žáci - Čermák Petr 2.místo
                   Vichterey 3.místo
Starší žákyně - Beranová 2.místo
                       Králíková 3.místo
18.12.2002 Vánoční turnaj ve stolním tenise na Hoře Sv. Kateřiny 3.,4.,5.tř - Vokáč 2.místo
6.,7. tř - dívky - Králíková 1.místo
                         Slezáková 2.místo
6.tř. - chlapci - Koscelanský 3.místo
7.tř. - chlapci - Marek Martin 2.místo
8.tř. - chlapci - Drož 2.místo
26.11.2002 Sportovní den EDUCHEMU  volejbal 3.místo
šipky - Ukuš 1.místo
páka  - Malý 3.místo
          - Králíková 2.místo
          - Slezáková 3.místo
stolní tenis - čtyřhra - Drož, Vokáč 3.místo
            - Slezáková, Králíková 1.místo
kolotoč - Drož 3.místo
21.11.2002 Oblastní kolo v nohejbalu  Hickl, Beneš, Červínek 2.místo
13.11.2002 Oblastní kolo - štafeta v plavání  Krsková, Motyčáková, Vichterey, Cmíral, Šmídová, Votápková, Nesper, Čermák Petr, Haunerová, Matesová, Molnár, Marek Miroslav, Dvořáková, Čečková, Hickl, Zdeněk 3.místo
5.11.2002 Oblastní kolo ve florbalu - mladší žáci Vogeltanz, Viktora, Rilke, Fulín, Cibulka, Pacina, Uhlík, Marek Martin, Čermák Petr  3.místo
24.10.2002 Školní kolo v nohejbalu Hickl,Beneš, Gajarský 1.místo
Čermák, Molnár, Jedlička 2.místo
Suchánek, Liboměrský, Kovač 3.místo
23.10.2002 Stolní tenis - okresní přebor
Slezáková 1.místo
Králíková 2.místo
17.10.2002 Volejbal - Meziboří-Horní Jiřetín   3:0
 25.9.2002 Běh kolem Janovské školy Pacina 3.místo