user_mobilelogo

Dvouroční pauza sportovních soutěží znamenala velkou chuť a motivaci do prvního měření sil se školami v okrese. Žáci druhého stupně se setkali u mosteckého kostela, aby porovnali svou vytrvalost v okresním finále přespolního běhu. Trať dlouhá 1500m, přinesla žákům naší školy cenné úspěchy. Obě kategorie žáků (mladší i starší) si z týmového závodu odvezly zlaté medaile. V případě mladších žáků to bylo doslova o parník. Všech šest našich chlapců se dostalo do cíle mezi prvními třinácti závodníky (celkem se závodu zúčastnilo 45 běžců). Obě kategorie dívek se bohužel na nejvyšší příčky neprobojovaly, avšak i jim patří velké poděkování za reprezentaci naší školy. Celkově jsme se umístili na druhém místě z devíti zúčastněných škol okresu Most.

1633544505912.jpg

Týmy závodily ve složení:

mladší žáci: Salač, Lošťák M., Lachkovič, Konopík, Kunkela a Blecha

mladší žákyně: Tomášková, Petrlíková, Jaňovková, Martináková, Krátká a Brezániová

starší žáci: Adamec, Otruba, Štandera, Fiala a Miškovič

starší žákyně: Chleborádová, Bílková, Dvořáková, Hurtová a Žihlová

VŠECHNY FOTOGRAFIE ZDE

 

 

16 bannerobedy2 logo eu  vzp certifikati2 mezacek.jpglogo_kraj.png  sfzp2.jpg  sfzp.jpg englishme-logo-transparent.png