user_mobilelogo

logo-sov2.jpg

V letošním školním roce jsme se s žáky poprvé vydali na okresní finále projektu Sazka Olympijský víceboj, který stále více a více přibírá na popularitě i mezi širokou veřejností. Za naši školu vyrazilo celkem 24 žáků, kteří v kategorií družstev, či za jednotlivce soupeřili v pěti diciplínách (trojskok s z místa, přeskoky přes švihadlo, kliky, hod medicinbalem + volitelná disciplína). Družstvo naší školy obsadilo celkové třetí, bohužel první nepostupové, místo. Mezi jednotlivci se nejlépe dařilo Karlovi Salačovi (7.A) a Ondrovi Slavíčkovi (6.A), oba vybojovali umístění nejvyšší. Dalšími medailisty se stali Honza Lachkovič (7.A) a Matěj Štolba (6.A), kteří obsadili místa třetí. Celkem 7 našich žáků se pak kvalifikovalo na krajské finále, které proběhne 12. května v Klášterci nad Ohří. Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

1649760377712.jpg1649760377695.jpg1649763664239.jpg

Všechny výsledky i s fotografiemi z akce jsou k dispozici ZDE

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png                                 

                                          

   image001_1.jpg