user_mobilelogo

Nejen distanční vzdělávání, ale také distanční poměření zeměpisných znalostí mezi žáky okresu Most. Tuto velkou novinku s sebou přinesl 23. ročník okresního kola Zeměpisné olympiády. Ačkoli se jednalo o první "online" ročník, forma soutěže zůstala stejná jako doposud. Tři části (práce s atlasem, písemný test geografických znalostí a praktická část) vynesly tři nejlepší žáky každé kategorie do krajského kola. 

Naší školu rezprezentovali:

Kategorie "A" 

Jan Kovář - 4. místo

Jan Konopík - 17. místo

Kategorie "B"

Tomáš Kózl - 13. místo

Vít Kopřiva - 14. místo

Kategorie "C"

Petr Adamec - 4. místo

Karolína Jaňovková - 11. místo

 

Všem žákům velice děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme k pěknému umístění.

 

Česká geografická společnost

 

 

16 bannerobedy2     logo eu logo_kraj.png     

MSMT.jpg sfzp.jpgenglishme-logo-transparent.pngsfzp2.jpgo2_chytra_skola.jpg   NPO.png          mezacek.jpg  NextGenerationEU.png